Keress receptre vagy hozzávalóra
Recept feltöltés

Hozzászólás előzmény

Korábbi Hozzászólás

hitildike 13 évvel ezelőtt
Szia Lilian.Bocsi ,hogy elhanyagoltam ezt a topicot de annyira nem láttam érdeklődést iránta,hogy jó ideje felé sem néztem.Most fedeztem fel,hogy van (új)hozzászólás.Zárójelben az új mert még tavaly írtad:):):):)Nos ezt a családoddal tényleg nehéz lesz megszoktatnod.Gondolom azóta már elkezdtél dolgozni akkor hiába adnék tanácsot.Ismernem kéne gyermekeid elfoglaltságát.Mennyire önállóak ha Te nem vagy otthon.Mikrózás,félkész étel befejezés:Ez alatt a Te általad odakészítettekre gondolok.Véletlenűl sem a bolti fagyasztóból kikap,otthon bevág,megint kikap,mikró,egyéb.Milyen lenne 7-végéd,mennyire segít be a család?No akármennyire kipárnáztad életüket azt is meg kell értsék ha változás áll be.Ha önös érdekből mennél (karriervágy)akkor is bekellene segítsenek.Én sokáig házi koszton tartottam a családot megszoktuk.Történt 1x váltás,maszek lettem,.No éjjel nappal bolt ,árú beszerzés,még sokszor 7-végén is.Befizettünk egy közeli étterembe.Sajna 1 hónapra kellett előre.Ne tudd meg annyi kaját umbuldáltam vagy borítottam ki.Akkor ráálltam a 7-végi főzésre amit lehet fagyasztani.Pörkölt nagyon hálás dolog ezerféle képpen el lehet dugicolni a kajákban.Palacsinta,rakott züldség félék, gulyás stbNo ezalatt ne azt értsd,hogy csak azt ettünk ez csak 1 tipp volt.Abban az időben a húst is panírozva fagysztottam.Fasírotott kigombócólva,sültek saját zsírban.Ezalatt ne azt értsd,hogy átfőztem a 7-végét.Amit főztem azt mind dupláját az addiginál.Fagysztómnál leltár füzet,amit kivettem lehúztam.Ha nem tudtam mit ennénk leltár olvasás volt,vagy ez van alapon.Előbb utóbb utól éred magad,nem kell az egész pihenő napot a konyhában tölteni.No egyenlöre ennyi tippem volt.Üdvözöllek Ildikó.:O:O:O:O:O

Válasz

szhlili 13 évvel ezelőtt
Szia Ildikó, megörültem neked, már azt hittem senki nem ír...:~( Még nem kezdtem el dolgozni, pár hónapom még van, hogy \"átszervezzem\" az életünket és a gyerekeket is kicsit önállósítsam.Merthogy még nem azok, nem voltak rászorulva, én meg nem erőltettem. Mindegyik igen jó tanuló, különórák, stb, gondoltam, legalább ebben könnyítek az életükön .A suliban úgyis eléggé leterheltek. Nem gondoltam, hogy ez ekkora gond lehet...Nem baj, majd lassan mindannyian belejövünk! Üdv:(F) (F)Lilian

Magazin