Keress receptre vagy hozzávalóra
Recept feltöltés

Hozzászólás előzmény

Korábbi Hozzászólás

alice_ 13 évvel ezelőtt
Szisztok lanyok ! Most mondok eggyet :-) : nem kell hust enni Ne vegyetek szemelyes sertesnek...nekem konnyu...vega vagyok. Nem csak az egeszsegem miatt lettem vegetarianus, inkabb egyebb dolgok gyoztek meg. Nem akarok \"teriteni\" senkit. A kissebb gond a hus eves, a nagyobb gond a MILYEN hus. A hus keszitmenyek (felvagottak stb) ugye adalekokkal vannak tele. De (!) a szin hus sem koser, mert meg mozgo allapotaban tele injekcioztak hormonokkal es gyogyszerekkel. Na meg a tapszerek... Tomeggyilkosok az ipari elelmiszer gyartok. Idealis volna falun felnevelt, hazi termelesbol szarmazo hust enni. Hus tema lezarva. A tobbi elelmiszerrel is hasonlo a helyzet. Peldaul a narancs eletebe mar akkor bele szolnak mikor meg a fan van. Mar kepesek narancssarga festekkel kezelni a narancsot!!! Hogy szep narancsszinu legyen !!! Hihetetlen mit muvelnek. Valyon nagyanyaink hogyan oldottak meg a csalad ellatasat? Mifelenk 6-8 gyerek volt a standard. Es nem volt a supermarket, a felkesz kaja, a honapokig eltarthato akarmi. Meg hutoszekrenyuk sem volt. A \"jeges ember\" jarta az utcat nyaron, ellatva a tehetosebbeket jeg tombokkel. Reg volt...igaz...De normalisabb es egeszsegesebb embereket neveltek fel ! Nem mindig az uj dolgok/szokasok a jobbak. Sokszor vissza kellene lapozni a regi idokbe, valaszt kaphatunk kerdeseinkre. Bocsi ha elragadtattam magam. Mostanaban kutatom a netet ebben a temaban, es elkepeszto dolgokat fedezek fel. Korulottunk zajlanak, es mintha nem akarunk tudomast venni roluk. Betegebbek az emberek mint barmikor maskor! A tudomany es a technika vivmanyai - falra borso. Na megegyszer bocsi !

Válasz

HIT 13 évvel ezelőtt
Helló Alice . Én akor is íííímádom a husit.Az egy dolog,hogy én olyan városban lakom,ahol van kertváros és termelőtől veszem a pipit.Szia

Magazin