Keress receptre vagy hozzávalóra
Recept feltöltés
Kategóriák

FÓRUM

Kategóriák

Körte alkatúak és az életmódváltás

15
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá!
Ikebana2 10 hónappal ezelőtt
Nem igazán tudom hová tenni a gondolatot, hogy nem jár erre senki. de semmi gond! :) Egy ideje vetyengek, próbálom magam a helyes útra terelni, de nem igazán voltam ráhangolódva a témára. De most megtalált egy 21 napos pilates és úgy döntöttem ebbe belevágok. Ha másért nem, hát a lelki stabilitásom végett. Majd jövök az élményekkel! :) Mától nyári időszámítás van. Odakint még hófoltos a kép, de sebaj! Új évszak, új lendület! :) Ha valaki úgy gondolja velem tart, örülök neki! :)
Ikebana2 10 hónappal ezelőtt
Egyenlőre minden változatlan.
Ikebana2 11 hónappal ezelőtt
Régen nem voltam, de beteg voltam. Még köhögök, de ha helyre jövök teljesen, folytatom! :) Üdv mindenkinek! :)
Ikebana2 1 évvel ezelőtt
Jelenleg 164cm/85kg vagyok, a célom a 70 kg elérése. Kitartó leszek és végigviszem! Puszi mindenkinek, aki benéz ide! :)
Ikebana2 1 évvel ezelőtt
Sziasztok! Január 1-je óta komolyan nekiláttam és a tegnapi mérlegelés alapján 10 nap=-2 kg Nagyon örülök neki! Naponta torna és a kajára is figyelek, amennyire csak bírom a vacsit leszorítom. Remélem egyszer eljutok oda, hogy teljesen el tudom hagyni. Hajrá! :)
Ikebana2 1 évvel ezelőtt
-0,7 kg! Ez tetszik! Odafigyelek a kajára. Heti 2-3x mozgás. :)
Ikebana2 1 évvel ezelőtt
2018 új év, új kezdet, új elhatározás! De ezúttal végigviszem! :)
Ikebana2 1 évvel ezelőtt
Minden nap bicajozok, legkevesebb 5 km-t. :)
Ikebana2 1 évvel ezelőtt
Sok-sok idegesség, kevés alvás, hízás. Röviden ennyi történt. Kicsit magam alatt vagyok, de nem adom fel.
Ikebana2 1 évvel ezelőtt
Sziasztok! Gyaloglás, szobabicó, kajára odafigyelés, gyümölcsök és mostanában fáradtság. Lehet, hogy vitamin hiányom van? Kókadt és álmos vagyok, szinte egész nap. De lehet, hogy a napot hiányolom? Hétvégén mérek! :)
Ikebana2 1 évvel ezelőtt
Sziasztok! Remélem egyszer majd csak csatlakozik valaki hozzám! :) Ma is letekertem 35 percet, ez most 9 km lett. Kajában igyekszem mindent és változatosan enni, de keveset. Ma aszalt szilvát is ettem, nagyon szeretem. A szőlő szezonnak lassan vége, pedig imádom. Mondják, hogy ha alacsony a D3 szint az is vezethet hízáshoz. Most D3 cseppeket szedek és a felszívódást segítő K2 -vitamint. Ilyenkor ősszel és végig télen elég sápadt vagyok, duplán fehérnek látszik a bőröm. Párszor voltam szoláriumban, de rendszeresen kellene, hogy legyen egy kis színem. Bérletet vettem, de az idővel hadilábon állok, pedig ez csak pár perc lenne. :) Elértem az első célomat. 85 kg. Most a következő célom a 80 kg elérése. Hajrá! Gyertek, formálódjunk együtt! :)
Ikebana2 1 évvel ezelőtt
Sziasztok! Naponta a 25-30 perc szobabicó megvan. Meg a napi rutin mozgás. Egy hét alatt -0.6 kg szerintem jó. :) Igyekszem keveset és jó kajákat enni. Úgy látom, kevés az érdeklődés, de én azért igyekszem és teszem amit jónak látok. :) Gyertek, formálódjunk együtt! :)
Ikebana2 1 évvel ezelőtt
Sziasztok! Próbálom magam külsőleg összerendezni. Tegnap fodrásznál voltam, ma szoláriumban. Viszont kevés a lendületem a mozgás terén. Jó kajákat eszek, a mennyiség is rendben van. Tegnap este 30 perc szobabicó megvolt. Próbálok ráhangolódni a piláteszre. Vannak videóim, főleg a comb és far formálására, bemelegítésre általános gyakorlatok. Holnap a lakást akarom rendbe vágni és ha marad energiám, még a piláteszbe is belefogok. Mivel a videóval való tornázás ebben nekem nem jön be, ezért a gyakorlatokat kiírom és az alapján fogom végezni. Gyertek, formálódjunk együtt! :)
Ikebana2 1 évvel ezelőtt
Sziasztok! Nem gondolom, hogy én lennék az egyetlen körte alkatú, akinek problémát jelent a viszonylag karcsú derék után kikerekedő valósága. Ha így volna is én megpróbálom és remélem arányosabbá válok nyárra. Újabb dolgon változtattam, bevezettem a barna rizst és a jázmin rizst. tegnap töltött káposztát főztem, kókusz olajjal és jázmin rizzsel. Létez és vettem is tönköly darát . Van egy nagyon jó cukormentes tortákat és süteményeket tartalmazó szakácskönyvem, abból sütök majd karácsonyra. Már többször elkészítettem a citromos roládot, isteni finom és rendkívül alacsony a ch tartalma. Sokan abba a hibába esnek, hogy ha fogyni akarnak, szinte semmit sem esznek. Én eszek mindent, mert a szervezetünknek szüksége van mindenre, de persze keveset. Szobabicajozok minden nap magas fokozaton és mellette szeretnék még bevenni mást is. A hold fogyóba megy át, talán ez is segít majd. Gyertek, formálódjunk együtt! :)
Ikebana2 1 évvel ezelőtt
Sziasztok! Tipikus körtealkatú vagyok. Derékig normál felépítésű és a normál derekú. Viszont a combjaim vaskosak és a fenekem is elég nagy. Sokféle diétával próbálkoztam, volt amivel sikerült is leadnom 24 kg-ot, de sajnos nem tudtam megtartani, mert stresszevő vagyok és egy idegesebb helyzetben falom az édességet. Tisztán látom min kell változtatnom. Nem diétára van szükségem, hanem életmódváltásra. Ezt a cukor kiiktatásával kezdtem. Helyette a DW 1:4 cukorhelyettesítőt használom. A fehér liszt helyett tönkölylisztet használok. Zsír vagy olaj helyett kókuszolajat vezettem be, időnként olívaolajat használok. Tudom, hogy még sok változtatásra szükség lenne, de egyenlőre ezeket vezettem be. Persze mozgásra is szükség van. Eleinte szégyelltem kimozdulni, azért már bátrabb vagyok. Időnként elmegyek egy csoportba tornázni. Itthon főleg a szobabicajon tekerek vagy videós gyaloglást végzek. Szeretem a 4 mérföldes zsírégetőt, én végig kézi és lábsúlyokkal szoktam. Olyan gyakorlatokat keresek főleg, amik far és comb formálók. Ha van kedvetek, tartsatok velem. Nyárig még nagyon sok idő van és a strandszezonra jó pár kilótól megszabadulhatunk és formásodhatunk! :) Várlak benneteket! :)

Magazin