Keress receptre vagy hozzávalóra
Kategóriák

FÓRUM

Kategóriák

mi a fene ez már megint???

10
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá!
kalacs2 2 hónappal ezelőtt
Kb 4 éve kezdödött, azóta tök szar lett ez az oldal. Teljesen tönkre ttették, kezelhetetlen a Fórumon lehetetlen dolgokat megtalálni, a blogokban 40 karakter után nem fogad el többet, csak valamilyen eszméletlenül idióta procedúra után amit azután ismételni kell minden alkalommal. Szomurú, mert nagyon szerettem az oldalt több évig naponta használtam. K.
Szancsóka26 9 hónappal ezelőtt
Hol van a recept amit feltöltöttem?
tucsok56 12 hónappal ezelőtt
Nagyon csunyát alakítottatok ha egyáltalán érdekel titeket. Adjátok vissza a régi oldalt:::::::::::____________!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jasstie 2 évvel ezelőtt
Nem találoma receptjeimet. valaki tudna segíteni ebben. Előre is köszi.
brumimacilany 2 évvel ezelőtt
Nem találom a receptekhez tartó megjegyzéseimet. Megvannak ezek valahol? Hozzá tudok jutni?
ibolyka43 2 évvel ezelőtt
Nem értem,hát nem látjátok,hogy egy topik sem móködik,miért nem lehet megjavitani?csak az emberek bosszantására épül a Mindmegette?
almasim 2 évvel ezelőtt
Ami jó volt, miért kellett elrontani, szörnyűséges lett az jó kis recepttár, nem lehet elmenteni a saját receptjeim megfelelő fejezetébe a kiválasztott receptet a böhöm nagy méretek és sorközök miatt. Jobb lenne visszatérni a régi jól bevált formátumhoz. Kérjük vissza a régit!!! Vagy korrigáljanak úgy, hogy jól használható legyen a recepttár.
jasstie 2 évvel ezelőtt
Nekem is ez a bajom. SŐT NEM LÁTOM AZ ÚJONNAN ELMENTETTEKET SEM. EZ FELHÁBORÍTÓ
jasstie 2 évvel ezelőtt
Érdekelne mi történt a véletlen reecept rovattal? Miért kellett megújjítani ezt a honlapot ? Többb oldalnyi receptet mentettem el, ami meg volt számozva. csak kb egy oldalnyi receptet találtam ezen az új verzión. Sokkal átekinthetőbb volt a régi oldal, mint ez?
zsgyula 2 évvel ezelőtt
Hello, mi a fenét csináltatok ezzel a jó kis receptárral, teljesen átalakult, semmit nem találok, mi a francnak kellett ezt átalakítani, mi nem volt jó???

Magazin