Keress receptre vagy hozzávalóra
Kategóriák

FÓRUM

Kategóriák

mi a fene ez már megint???

9
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá!
Szancsóka26 4 hónappal ezelőtt
Hol van a recept amit feltöltöttem?
tucsok56 6 hónappal ezelőtt
Nagyon csunyát alakítottatok ha egyáltalán érdekel titeket. Adjátok vissza a régi oldalt:::::::::::____________!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jasstie 2 évvel ezelőtt
Nem találoma receptjeimet. valaki tudna segíteni ebben. Előre is köszi.
brumimacilany 2 évvel ezelőtt
Nem találom a receptekhez tartó megjegyzéseimet. Megvannak ezek valahol? Hozzá tudok jutni?
ibolyka43 2 évvel ezelőtt
Nem értem,hát nem látjátok,hogy egy topik sem móködik,miért nem lehet megjavitani?csak az emberek bosszantására épül a Mindmegette?
almasim 2 évvel ezelőtt
Ami jó volt, miért kellett elrontani, szörnyűséges lett az jó kis recepttár, nem lehet elmenteni a saját receptjeim megfelelő fejezetébe a kiválasztott receptet a böhöm nagy méretek és sorközök miatt. Jobb lenne visszatérni a régi jól bevált formátumhoz. Kérjük vissza a régit!!! Vagy korrigáljanak úgy, hogy jól használható legyen a recepttár.
jasstie 2 évvel ezelőtt
Nekem is ez a bajom. SŐT NEM LÁTOM AZ ÚJONNAN ELMENTETTEKET SEM. EZ FELHÁBORÍTÓ
jasstie 2 évvel ezelőtt
Érdekelne mi történt a véletlen reecept rovattal? Miért kellett megújjítani ezt a honlapot ? Többb oldalnyi receptet mentettem el, ami meg volt számozva. csak kb egy oldalnyi receptet találtam ezen az új verzión. Sokkal átekinthetőbb volt a régi oldal, mint ez?
zsgyula 2 évvel ezelőtt
Hello, mi a fenét csináltatok ezzel a jó kis receptárral, teljesen átalakult, semmit nem találok, mi a francnak kellett ezt átalakítani, mi nem volt jó???

Magazin