Magyarországon forgatták a Coca-Cola idei karácsonyi reklámfilmjét, nézd meg most!


Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MindmegetteKevés cég veszi annyira komolyan a karácsony reklámokat, mint a The Coca-Cola Company. Nincs ez másképpen idén sem, ráadásul a legújabb reklámkampánynak igen fontos magyar kötődése is van, a cég azt ugyanis hazánkban, az etyeki Korda Stúdióban forgatta le. A kisfilm fő mondanivalója, hogy az igazi karácsonyi varázslat abban rejlik, ha nyitunk egymás felé.
Kell egy kandalló!
A Coca-Cola-reklám főszereplője egy kisfiú, aki édesanyjával új lakásba költözik, ahol hamar ráeszmél, hogy baj van: a nappaliban nincs kandalló. És ha nincs kandalló, kémény sincs, már pedig ha nincs kémény, nincs Mikulás, és ha nincs Mikulás, akkor ajándék sincs. A leleményes főhős ekkor megpillant egy kupac üres papírdobozt és fantasztikus ötlete támad: ezekből a dobozokból fogja megépíteni a Mikulás számára a saját kéményét!
Témába vág: Vajon miért piros a Coca-Cola logója?
Az idei Coca-Cola-reklám rendezője Sam Brown. A hazai helyszín mellett más magyar vonatkozása is van a vállalat reklámfilmjének: a kreatív és gyártási folyamatot az ötlettől a gyártáson át egészen az utómunkáig magyar reklámszakember, Hidvégi Tom irányította.
A cég karácsonyi kampánya, amellett, hogy a közösen eltöltött időt és annak varázslatos hangulatát tartja szem előtt, nem felejtkezik el azokról sem, akiknek kevesebb lehetősége van az ünneplésre. Idén immár hagyományosan a Magyar Vöröskereszttel együttműködve az adományozásra is felhívja a figyelmet és hozzájárul ahhoz, hogy minél több emberhez juthasson el a karácsony varázsa.
Ez is érdekelhet:
https://izeselet.hu/magazin/iden-100-eves-a-coca-cola-legendas-telapoja/
Forrás: Drive Me Baby
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.