Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Mindmegette

Ez a zöldség pedig nem más, mint a cékla. Sőt, még Michelle férje, Barack Obama, korábbi amerikai elnök is utálja.

Michelle egy, a Washingotn Postnak adott korábbi interjúban elmondta, szerinte mindenről a cékla-gén tehet. Ez határozza meg ugyanis, hogy valaki miért szereti vagy nem szereti ezt a zöldséget. Hozzátette, hogy sem benne, sem férjében nincs meg ez a gén.

Azóta nem beszélt a cékla iránti ellenérzéseiről, egészen egy Food&Wine-interjúig: „Tudom, hogy arról vagyok ismeretes, hogy megeszem a zöldségeimet, és valóban kevés olyan van, amelyet ne élveznék. De egyszerűen nem rajongok a cékláért.”

Obama elnöksége idején a Fehér Ház kertjében nem termett cékla – viszont 55 másik zöldség igen. De azt valószínű, hogy Michelle Obama is tudja, hogy a cékla szerves része a húsmentes burgerek szaftosságának.

Mi viszont nagyon szeretjük a céklát, íme a kedvenc céklás receptjeink, a teljesség igénye nélkül:

Gyors és könnyű saláta

Pink drink - kókuszkrémes céklaleves forrón vagy hidegen

Gluténmentes céklás brownie

Céklás humusz házi pita chips-szel

Bogyós céklás mentás smoothie lime-mal és chia maggal

Céklás kecskesajtos rizottó

 

forrás: Hello Giggles

Ajánlott tartalmak

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.

Hozzászólások (0)

Legfrissebb
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Friss sztorik

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Mindmegette Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.