Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Mindmegette

Egy felmérés kimutatta, a milleniálok (az ezredforduló környékén születettek) 30%-a csak naponta egyszer mos fogat. A kutatást a Hello Products, egy szájhigiéniával foglalkozó startup kezdeményezte. Másik visszataszító eredményük, hogy az átlagember minimum két napot is kihúz anélkül, hogy akár egyszer is fogat mosna.

„Annak ellenére, hogy a legtöbb ember tisztában van a szájhigiénia fontosságával, sokan még mindig kerülik a rendszeres fogorvosi ellenőrzést.” – állítja Craig Dubitsky, a Hello Products alapítója. A milleniálok pedig az a csoport, mely leginkább ódzkodik a fogdokitól. Másik érdekes adat ehhez kapcsolódóan, hogy a megkérdezett 2000 amerikai közül 33% inkább kihúzna egy hónapot szex nélkül, minthogy beüljön a fogorvosi székbe.

A fogászati szűrés kerülése a milleniálok álláslehetőségeire is hatással van. Az American Dental Association (Amerikai Fogászati Szövetség) egy felméréséből kiderült, háromból egy felnőtt (18-34 év közötti) tart a mosolygástól a fogpróblémái miatt. 28%-uk pedig azt mondta, a fogaik állapota befolyásolja az interjún való szereplésüket.

forrás: Hello Giggles

Ajánlott tartalmak

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.

Hozzászólások (0)

Legfrissebb
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Friss sztorik

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Mindmegette Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.