Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Mindmegette
Megható bejegyzésben jelentette be a híres magyar sportoló, Németh Dorottya, hogy lezár egy fontos fejezetet az életében. Bár rengeteg munkát, szeretetet és energiát tett vendéglátós álmába, be kellett látnia, hogy a családja és az egészsége mindennél fontosabb. Mutatjuk, mivel indokolta a szívszorító döntést a fitneszvilágbajnok a közösségi oldalán.

A magyar fitneszvilágbajnok, Németh Dorottya a közösségi oldalán vallott őszintén arról, hogy férjével együtt kénytelenek lezárni életük egyik nagyon fontos, de annál megterhelőbb időszakát. A sportoló ugyanis úgy határozott, hogy bezárják a MALOM elnevezésű éttermüket.

A fitneszvilágbajnok közösségi oldalán jelentette be a hírt követőinek
A fitneszvilágbajnok közösségi oldalán jelentette be a hírt követőinek
Fotó: Dorottya Németh Fitness World Champion - Facebook

Mivel indokolta a döntést?

A sportoló egy megrendítő fotóval osztotta meg a hírt követőivel. A bejegyzéséből kiderül, hogy nem hirtelen elhatározásról és nem is pillanatnyi gyengeségről van szó, hanem hosszú hónapok kimerültségéről, feszültségéről és önfeláldozásáról.

Dorottya és férje az elmúlt másfél évben rengeteget dolgoztak azon, hogy közös álmukat életben tartsák. A vendéglátás azonban sokkal keményebbnek bizonyult, mint amire számítottak. A nehézségekről így vallott a fitnesz-világbajnoknő:

Eltelt 1,5 év, ami alatt 20-at öregedtünk, egy idő után többé már nem éltünk, csak túléltünk. Bármennyire is igyekeztünk, szívünk minden szeretetével, hajnaltól estig, alapanyag beszerzéstől, a termelőn át, a pultig, megtanultunk bruncholtatni, 153 reggelit kiadni pár óra alatt, 2 szintes teltházakat kezelni, lehozni, megugrani, mégsem volt elég...

 

A szavaiból kiderül, hogy bár sok mindent megtanultak ez idő alatt, és büszkék arra, amit felépítettek, az ár túl nagy lett.

„Egy álom sem ér ennyit” - írja a fitneszvilágbajnok

Dorottya ezzel a szívszorító döntéssel a családját helyezte előtérbe a vállalkozásával szemben. Bejegyzéséből kiderült, hogy kétgyermekes szülőként egyre nehezebb volt összeegyeztetni a munkát a magánélettel. Szerinte egyetlen álom sem ér annyit, hogy rámenjen az ember testi-lelki egészsége, a párkapcsolata, a családja vagy éppen a gyerekekkel töltött értékes idő.

A házaspár ezért úgy döntött, meghúzza a határt. Bármennyire is szerették azt, amit létrehoztak, bármennyi emlék, munka és szeretet kötötte őket az éttermükhöz, be kellett látniuk, hogy így nem folytathatják tovább, ezért döntöttek a MALOM bezárása mellett.

Kiemelt kép: Dorottya Németh Fitness World Champion - Facebook
Forrás

 

Ajánlott tartalmak

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.

Hozzászólások (0)

Legfrissebb
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Friss sztorik

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Mindmegette Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.