Mindmegette.hu
Keress receptre vagy hozzávalóra
Meghalt Schmidt Egon
Zelenszkij hadat üzent, de már nem az oroszoknak
Itt az igazság: nyerészkedni akar vőlegénye Agárdi Szilvin?
Horvát szakértő: A magyarokkal nyíltan közölni kellene, nem bánhatnak úgy a horvátokkal, mintha azok a vazallusaik lennének
Tóth Andi kitálalt, ilyen a kapcsolata valójában Marics Petivel
Beváltotta Nagy Márton az ígéretét: hozzányúl a kormány a lakásbiztosításokhoz
Súlyos árat fizet az orosz politikus, aki a háború ideje alatt úgy döntött, hogy nyaralni megy
Az Erzsébet-híd kapujában áll a főhercegné palotája, mely több, mint egy luxusszálloda
A 3 legjobb női szeszély, aminek lehetetlen ellenállni
Ettől a konyhapulttól elállt a szavunk - hát még, amikor kiderült, ki készítette!
Gyógyszerek helyett ezeket a gyógynövényeket használd, ha gyötőr a korság
Így lesz isteni a profiterol: 7 jó tanács, a tökéletes égetett tésztához
Szeretnél értesülni a Mindmegette legfrissebb receptjeiről? Érdekel a gasztronómia világa? Iratkozz fel most heti hírlevelünkre!
Recept
MME
Cikk
A töltött paprika az egyik kedvenc egytálételünk: pénztárcabarát, laktató, és isteni finom, amit a darált húson túl gombával, vagy akár cukkinivel is felturbózhatsz. Mutatjuk a kedvenc receptjeinket!
Recept válogatás
A házi kalácsnál nincs is finomabb. Lehet vajjal megkenve, kakaóba mártogatva enni, a lényeg, hogy mi készítsük el! Íme a legfinomabb kalács receptek egy helyen: találtok a fonott kalácstól kezdve, kakaósat, ostoros kalácsot, sőt sósat is. Egyik finomabb, mint a másik, próbáljátok ki őket!
Fanny magazin
Javában tartanak az ilyenkor szokásos leértékelések, akciók, amikkel rengeteg pénzt spórolhatunk, ha előre gondolkodunk. Máris mutatjuk, hogy mire érdemes ilyenkor odafigyelni!
A világon szinte mindenhol fogyasztanak karácsony táján gyümölcsökkel teli édességeket, melyeknek közös vonása, hogy a nagy gyümölcs- és cukortartalom miatt hosszú hetekig elállnak. Persze, a gyümölcsökkel teli omlós püspökkenyér nem csak ünnepekkor finom. Készíthetitek valójában bármikor és bármilyem alkalomra, a család imádni fogja. Összegyűjtöttük a legfinomabb recepteket, válogassatok kedvetekre!
Szabó Veronika
Bár a Sztroganov-mártáshoz hagyományosan bélszínt kínálnak, a csirkemellel készült változata is pontosan ugyanolyan finom. Sőt, ez a megoldás gyorsabb és olcsóbb is!
Papikné Veress Andrea
Csodaszép, natúr konyha, tömörfa szekrénnyel, időtálló és strapabíró konyhapulttal - sokunk álma, de javarészt az is marad, hiszen például egy tömör fából készült mosogatópult, valószínűleg, több százezer forintba kerülne. Kivéve persze ha magunk készítjük el, úgy akár nullából is kijöhet. Hogy nem vagyunk asztalosok? Nem akadály!
Kósa Kolos
Hamarosan indul a Séfek Séfe legújabb, ötödik évada, ahol a nézők ismét együtt izgulhatnak majd a versenyzőkkel és a séfekkel. Krausz Gábor elárulta, mi a célja az idei szériában.