A pörköltalap minden magyaros étel alfája. Három összetevője van mindössze: hagyma, zsír, és jó minőségű pirospaprika. Ez aztán a végtelens égig variálható bármilyen hússal és zöldséggel, de az alapváltozatban, a névadó raguban, a fent említetteken kívül hús és ízlés szerinti mennyiségű só szerepel - mi most ezt készítettük el nektek!

Ajánlott tartalmak

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.

Hozzászólások (0)

LegfrissebbTörlés
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Friss sztorik

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Mindmegette Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.