Kategóriák

FÓRUM

Kategóriák

Eltűntek az évek óta elmentett receptjeim?

11
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá!
Krisztikemagyar23 8 hónappal ezelőtt
Kár, hogy senki nem jár erre, aki érdemben segíteni tudna. :( Az én összegyűjtött receptjeim is eltűntek sajnos, bosszankodtam is miatta rendesen. Tegnap bukkantam a receptmuhely.hu -ra, rengeteg recept van ott, és azokat is el lehet menteni saját receptkönyvbe.
geryxyz 10 hónappal ezelőtt
Sziasztok, amint látom sokaknak már gondja van ezzel. Nekem is egy kérdésem lenne azon kívül hogy miért kellett átvariálni mindent! Hol lehet megtalálni azokat a recepteket amiket én töltöttem fel? Azokat amiket elmentettem megvannak, de a sajátok amiket fölraktam sehol sem lelem! Ha valaki tud (pl. üzemeltető) kérem segítsen!
kisvirag 10 hónappal ezelőtt
A receptjeimet nen találom :(
Bgaboca 1 évvel ezelőtt
Sajnálom, a módosítás nem praktikus, nem felhasználóbarát, gőzöm sincs, hol van az évek óta gyűjtögetett recepttáram, meg sem ismert az új oldal, káosz. Most kereshetek másikat, nagyon sajnálom.
Bgaboca 1 évvel ezelőtt
Sajnálom, a módosítás nem praktikus, nem felhasználóbarát, gőzöm sincs, hol van az évek óta gyűjtögetett recepttáram, meg sem ismert az új oldal, káosz. Most kereshetek másikat, nagyon sajnálom.
Agnesneni 1 évvel ezelőtt
fel vagyok háborodva. Keresnék az évek óta elmentett receptjeim közül, mivel nagyon sokat főzök abból és nem találom. Ezt hogy tehették meg ezzel a jól működő oldallal????? És a rengeteg emberrel aki évek óta innen főz.
denesviki 1 évvel ezelőtt
Valaki tudja már,hogy hol keressem az elmentett recepteket?
sorenyes1 1 évvel ezelőtt
Hol vannak az elmentett receptek??? Hol keressem ôket??
sorenyes1 1 évvel ezelőtt
Sziasztok! Megtudnà mondani valaki hogy keressem az elmentett recepteket?
jasstie 1 évvel ezelőtt
éN SEM TALÁLOM AZ ÖSSSZESET. MIÉRT VÁLTOZTATTÁK MEG AZ OLDAT?
denesviki 1 évvel ezelőtt
Sziasztok! Valaki tudna segíteni,hogy hol keressem az elmentett recepteket?