Kategóriák

FÓRUM

Kategóriák

Eltűntek az évek óta elmentett receptjeim?

11
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá!
Krisztikemagyar23 11 hónappal ezelőtt
Kár, hogy senki nem jár erre, aki érdemben segíteni tudna. :( Az én összegyűjtött receptjeim is eltűntek sajnos, bosszankodtam is miatta rendesen. Tegnap bukkantam a receptmuhely.hu -ra, rengeteg recept van ott, és azokat is el lehet menteni saját receptkönyvbe.
geryxyz 1 évvel ezelőtt
Sziasztok, amint látom sokaknak már gondja van ezzel. Nekem is egy kérdésem lenne azon kívül hogy miért kellett átvariálni mindent! Hol lehet megtalálni azokat a recepteket amiket én töltöttem fel? Azokat amiket elmentettem megvannak, de a sajátok amiket fölraktam sehol sem lelem! Ha valaki tud (pl. üzemeltető) kérem segítsen!
kisvirag 1 évvel ezelőtt
A receptjeimet nen találom :(
Bgaboca 1 évvel ezelőtt
Sajnálom, a módosítás nem praktikus, nem felhasználóbarát, gőzöm sincs, hol van az évek óta gyűjtögetett recepttáram, meg sem ismert az új oldal, káosz. Most kereshetek másikat, nagyon sajnálom.
Bgaboca 1 évvel ezelőtt
Sajnálom, a módosítás nem praktikus, nem felhasználóbarát, gőzöm sincs, hol van az évek óta gyűjtögetett recepttáram, meg sem ismert az új oldal, káosz. Most kereshetek másikat, nagyon sajnálom.
Agnesneni 1 évvel ezelőtt
fel vagyok háborodva. Keresnék az évek óta elmentett receptjeim közül, mivel nagyon sokat főzök abból és nem találom. Ezt hogy tehették meg ezzel a jól működő oldallal????? És a rengeteg emberrel aki évek óta innen főz.
denesviki 1 évvel ezelőtt
Valaki tudja már,hogy hol keressem az elmentett recepteket?
sorenyes1 1 évvel ezelőtt
Hol vannak az elmentett receptek??? Hol keressem ôket??
sorenyes1 1 évvel ezelőtt
Sziasztok! Megtudnà mondani valaki hogy keressem az elmentett recepteket?
jasstie 1 évvel ezelőtt
éN SEM TALÁLOM AZ ÖSSSZESET. MIÉRT VÁLTOZTATTÁK MEG AZ OLDAT?
denesviki 1 évvel ezelőtt
Sziasztok! Valaki tudna segíteni,hogy hol keressem az elmentett recepteket?

Magazin