Keress receptre vagy hozzávalóra
Recept feltöltés
Kategóriák

FÓRUM

Kategóriák

90 napos fogyókúra - a KEZDETEK!

280
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá!
tucsok56 1 évvel ezelőtt
Sziasztok Mivan itt semmi sincs vazze ???? Jelentkezek Mária valaki !
a marcsi 2 évvel ezelőtt
Szia Kotkoda! Remélem irogatnak majd, mert mostanában elég csendes lett a társaság . A Facebookon nem mindig jó. Már beléptem ugyan a csoportba, de alig van időm. A diéta hol sikerül hol nem. Folyton felborul a ciklus. :( Üdv közöttünk!
Kotkoda_:) 2 évvel ezelőtt
Sziasztok, Csatlakoznék Hozzátok. Tegnap kezdtem a diétát, kb 7 éve már végigcsináltam. Akkor 70 nap alatt 10 kg ment le. Most sem kellene több. Addig csinálom, amíg a 10-es lemegy. Sajnos a FB csoporthoz nem tudok csatlakozni, mert nem vagyok fenn, én nem is szeretnék. Majd itt olvasgatlak Benneteket, nézem az ötleteket. Na és azt is jó olvasni, hogy ki mennyit fogy, mert az nagyon ösztönző. Én 160 cm vagyok, 69,5 kg. Szeretném, ha 5-el kezdődne a súlyom. Tegnap reggel egy banán, délben csirkecomb és káposzta saláta, este dresszinges vegyes friss saláta és 2-3 szelet sonka volt a kajám. Ma reggel ettem egy narancsot, délben sáfrányos cukorborsós kukoricás rizst eszem, s este is ugyanezt tervezem. Tegnap voltam aerobicon, szeretnék heti 2 alkalommal elmenni. Ja, és mindennap tekerek a bringával 4-5 km-t. Legyen szép napotok! Olvadó kilókat mindenkinek!
a marcsi 2 évvel ezelőtt
Szia Adrienn! Mégis megtaláltam őket a Facebookon . Gyere Te is oda, ott mozgalmasabb :) csak másold be Emese linkjét!! :)
a marcsi 2 évvel ezelőtt
Bármilyen hús jó. És tojás, tejtermékek. -5 kg nál vagyok , de nagyon sokszor hibáztam :(
adrienn999 2 évvel ezelőtt
nekem a feherje nap a legnehezebb:) a multkor csinaltam csirkemellet salataval de nem volt eleg es nem tudom mit talaljak mar ki:) te miket szoktal enni feherje napra?es hany kilo ment le vagy mi a cel?:)
a marcsi 2 évvel ezelőtt
Nekem is nehezen megy :( de persze csinálom, muszáj jól kinézni :)) ha elakadok" újrakezdem , hiszen a fehérje nap a legjobb! Csak szinte két hét után mindig közbejön valami születésnap, névnap, nőnap ilyesmi :)
sajnos en sem talaltam meg az oldalt. Marcsi te most hogy allsz? csinalod ujra?nekem az elmult 1 het nagyon nem ment, de most ujult erovel folytatom, es a 90 napot kitolom egy hettel...
a marcsi 2 évvel ezelőtt
Sajnos nem találom ott ezt a csoportot . Tudom, ügyetlen vagyok. Oldalakat látok csak ( mindmegettés) de olyan csoport ahol friss bejegyzés lenne .... Hmm.
a marcsi 2 évvel ezelőtt
Szia Adrienn! De jó egy kis élménybeszámolót olvasni. Éhség érzet ? Lehet, hogy csak tudat alatt érzed , mert nem azt eszed amit szeretnél. Nemtudom, nekem nem volt .
Sziasztok!en az 51dik napnal tarok mar lement 10.9 kilo.a dieta utan vannak tapasztalatok?en allandoan ehes vagyok es nem tudom hogy ez normalis e.
wendi83 2 évvel ezelőtt
Jelöld a Mindmegette fogyicsoportot be facen. Itt úgy látom nem nagy aktivitás van. Ott könnyebb lesz beszélgetnünk.
a marcsi 2 évvel ezelőtt
Üdv újra itt. Jó volt a sültcsírkeszárny paradicsomsalátával, viszont becsúszott egy kis krémes is. Süteményválogatáson voltam, az a csoda, hogy csak egy krémes volt. De tudtam, hogy nem fog simán menni. Kb mindig eddig jutok el hetek óta. És ha elrontom, nem folytatom kis hibával, hanem pár nap (hét) után indítom az egész kúrát. Ki tudja iilyenkor mi a rosszabb?
a marcsi 2 évvel ezelőtt
Üdv! Tegnap elég volt egész nap egy lángos és egy nagyobb pogácsa. :) Ma lesz a gyümölcs nap. Van itthon alma ,narancs és vettem mandarnt, körtét. Remélem túl élem. Ja bocs - férjem Valentin napi csokiját muszáj volt bekapni. Azzal ébresztett. Szép napot mindenkinek ! :) :)
a marcsi 2 évvel ezelőtt
Szia Emese. Nem találtam a csoportot. :( A lenti linken sem. Keveset használom a FB -ot és nem kizárt, hogy ügyetlen is vagyok . No de egy kis beszámoló. Persze, hogy már az első nap ,,elrontottam". Du. kereszlányom szülinapját Rákóczi túróssal ünnepeltük. Nade mi az a kis linzer alap a túróréteg alatt, nem? Lesz az még cifrább is ;) Ma, a többiek rántotthusoznak, én beértem tocsnival. (Meggy szósszal még úgy sem kostoltam :)) szép napot mindenkinek - marcsi
kemese37 2 évvel ezelőtt
hopp, rossz link :D https://www.facebook.com/groups/367404193643223/
kemese37 2 évvel ezelőtt
Szia Marcsi! :) Ha gondolod jelold be az fb csoportunk es akkor felveszlek ;) http://www.mindmegette.hu/bakonyi-sertesporkolt.recept/
a marcsi 2 évvel ezelőtt
Sziasztok! Nemrég regisztráltam, gondoltam beköszönök, később majd olvasgatok is. :) El akarom kezdeni és mindenképp jól jönne egy kis nógatás, pozitív megerősítés, meg drukk. 13-15 kg ot kéne ledobnom, nagyjából három és fél hónap alatt. Ma tarját sütöttem,én csak céklával tervezem elfogyasztani, remélem nem jön közbe semmi :) szépnapot mindenkinek - marcsi
wendi83 2 évvel ezelőtt
Ha a mindmegette fogyicsoport alatt futunk,akkor jelöltem Csilla néven :) és nagyon szuper ötlet, hogy zárt! :) Gabi írj, hogy tudsz e csatlakozni hozzánk!
kemese37 2 évvel ezelőtt
Jaaj, bocsi, belekeveredtem. Szoval Gabi, gyere vagy maradunk :))
kemese37 2 évvel ezelőtt
Na, akkor megcsinaltam :) https://www.facebook.com/groups/367404193643223/ zartra tettem, hogy ne mindenfele jott ment s*ggfej pofazzon bele, hogy a dagadtak mivel probalkoznak :D de Wendi , ha nem tudsz jonni, akkor maradjunk :) nem hagyunk ki a mindennapos kinokbol, nem menekulsz!! :D
Rainbow2558 2 évvel ezelőtt
Wendi a lassu fogyás a tuti fogyás. Én most 85 kg állok a hétvége óta. Szerintem el kellene kezdenem mozogni. A facebook csoporttal.kapcsolatosan annyit írnék vágjunk bele.
wendi83 2 évvel ezelőtt
Jól elírtam az előbb... szóval lassan halad lefele a súlyom,de nem baj :)
wendi83 2 évvel ezelőtt
Én is erre gondoltam, mint Emese. Kamu névvel se működne Gabi? Ha nem, akkor itt maradunk. Tartson már össze ez a kemény mag! :) A jókívànságot is köszönöm Emese! A mai reggel nagy örömmel indult: 82,7 kg-ot mutatott a mérleg. :))))) 17 nap -2,8 kg. Tudom nem lassan halad lefele,de nem baj. Az idő nekünk dolgozik. A tegnapi gyüminap megtette a hatását. Bár 2 szem fornetti pogi becsúszott,azt este fél óra zónaedzéssel igyekeztem lemozogni. Ma fehérjenapom van,ebéd grillezett csirkemell salátával. A holnapi keményítőnapra reggel munka előtt megfőztem a lecsót rizzsel.
kemese37 2 évvel ezelőtt
Gabi, csinalj egy kamu emailt egy kamu nevvel es kesz :D Akkor ne vigyuk at fb-ra, hianyosan nem buli :) Uh wendi, jobbulast! Amugy en nem tartok gyuminapot. Foleg hogy csak a banant meg az almat birom megenni es alapjaraton is unom oket mar... :/
Halika. Szerintem is jó ötlet a Facebook csoport de sajnos en oda nem lèphetek majd be. Nem lehet facebookfiókom. De nem gond. Csináljàtok meg csak majd szóljatok mikortól nem.lesztek már itt elérhetőek. Amúgy én azon gondolkodom hogy kihagyom a következő gyümi napot. Rá sem tudok nézni semmilyen gyümölcsre. A reggeliket még kibírom. Üdv. G.
wendi83 2 évvel ezelőtt
Sziasztok! Nálam egy kis gikszer csúszott a dologba, mert a hasfájás nem véletlen volt. Valami vírus, vagy nem tudom mi miatt vasárnap este és éjszaka a wc-n ültem. Így aztán a gyümit mellőztem, mert a görcsök mellé nem hiányzott. De tegnap újra teljes gőzzel nekivágtam. Ma gyüminap van, reggelre kompótot főztem, ebédre gyümilevest. Mérlegre nem álltam, majd egyszercsak. Nadrág derekánál már történt valami változás, úgy érzem. Emese, erre már én is gondoltam. Te értesz hozzá, hogy kell csoportot létrehozni ott? Mert ha tudnánk a csoport nevét, akkor innen is bejelentkezhetnénk oda. Van egyébként ott egy zárt csoport a 90 naposoknak, de vannak nagyon okos emberek is ott. Ha létrehoznád a csoportot, én mindenképp jelentkeznék bele :)
Sziasztok lànyok. Egy kicsit elbambultam de itt vagyok újra. Hogy haladtok a fogyással? En most allok 85 kg-nál. De nem baj azért még kitartok. Képzeljétek van DEREKAM!!! Hihetetlen nem? Apró örömök.
kemese37 2 évvel ezelőtt
*hightech :DDD no mar irni se tudok... Joejt :D
kemese37 2 évvel ezelőtt
Nem lenne egyszerubb egy facebook csoportot csinalni ennek a forumnak? Vagy csak tul "hichtech-elném"? :D
tucsok56 2 évvel ezelőtt
Kellemes napot es jo fogyast kívánok,olyan jo volt olvasni az irasaitokat .köszönöm.pa holnap puszika
tucsok56 2 évvel ezelőtt
Hajra lanyok,na holnap feh.nap,van tyukhusi levesem,es bezavarok egy tanyerral ,ja es jo tyukcombi is var rám.remelem a merleg NYELV nemugrik fel, hanem le
tucsok56 2 évvel ezelőtt
Sziasztok EMESE,wendi,es legy udvozolve Rainbow,es viku. Elvoltam az anyosomnal,egy hétig, sajnos sem net sem pedig fogyókura, de 87kg mentem oda es 88kg val jottem ma meg.betartottam a dietat, csak hat feh.napon,keményítő nap,szenhidralt.nap azt ettem csak nem 20dkg.hanem 2 tanyerral medze neked tucsi,jol elcsesztem.de ma meg csak február.eleje van es meg lemehetek -15kg májusig
Viku89 2 évvel ezelőtt
Sziasztok. Már régebben írtam nektek, de szeretnélek egy kicsit motiválni titeket! :) Már említettem, hogy én csak kalóriát számlálok, és próbálok reggeli gyanánt gyümölcsöt enni, vagy minden esetben valami fehérjét, utóbbi mindig sikeresen eltelít. Megmondom őszintén, nem is tudom mikor írtam ide először, vagyis mikor kezdtem el, de egyelőre mínusz 5 kg az eredmény, aminek nagyon örülök. Sokszor éreztem úgy, hogy feladom, de ilyenkor várjatok egy pár pillanatot, és gondoljatok bele, miért kezdtetek bele! Sablonszövegnek hangzik, de ha az embert nem zavarja igazán a testsúlya, bele sem kezd hasonló diétákba. Én már legalább 6 éve nem mozogtam semmit mielőtt elkezdtem diétázni, 5 db lépcsőfok már szó szerint kiugrasztotta a szívem.. és még bőven fiatal vagyok. Pár hete edzem súlyzókkal, másfél kiló-másfél kiló lábanként, plusz 7,5 kg os kézisúlyzó. Minden gyakorlatot 5x15-ös ismétlésekkel csinálok. Először felét is alig tudtam megcsinálni. De kitartottam, mert rájöttem, csak így sikerülhet bármi, mert SZERETNÉM! azóta napi majdnem másfél órát edzem! Én, aki 5 lépcsőfoktól meghalt előtte. Gondoljátok el! Tudom, én is ezen megyek keresztül, rettentő nehéz, de ha ez nehéz, gondoljátok el, az milyen nehéz lesz amikor majd azt érzitek sehova nem akartok menni a súlyotok miatt, nemhogy a strandra! Nálam is előfordul hogy olyat eszem amit nem szabad, de olyankor csak azért is elmegyek még este legalább 1 órát edzeni a szobába, hogy ennyivel is előrébb legyek! Mert az úgy nem állapot, hogy egyik nap betartjátok, másik nap meg nem, mert az +1 -1, vagyis ugyanott tartatok, mint 3 nappal előtte! Érdemes elgondolkodni rajta. A másik szintén ezzel kapcsolatos. Figyeljetek, én tényleg tudom milyen nehéz elkezdeni, én, a lustaság szobra, de higyjétek el nekem, ha mozogtok, kevésbé lesztek éhesek is. Azóta egyébként a 15 kg minusz mellett az is célom, hogy utána testépítésbe kezdjek. Ez alatt ne a férfi alkatú nőket értsétek természetesen. :) tényleg kitartás nektek, és ajánlom hogy heti 1 alkalommal álljatok mérlegre!! Ha én nem ezt tettem volna, valószínűleg elkeseredésemben már 5ször hagytam volna abba. Ja, és akinek családja van, persze nehéz 2 fele főzni, és kibírni, de fogjátok fel úgy, ha azt megennétek, az ártani fog nektek, és pont igazság is van benne, mert a túlsúly még sosem alkotott teljes mértékben egészséges testet. Közben figyelek én is, csak nem kommentelek annyit. :) kitartás sziasztok.
wendi83 2 évvel ezelőtt
Gabi....az nagyon jó!!!! 4 kilót fogytál kb. 1 hét alatt? Az szuper!Tegnapi gyüminap....katasztrófa. Arra gondoltam, feladom ezt az egészet. Kifogott rajtam a jó kis háztáji fánk is. Szóval a gyümölcsnapból csak az valósult meg, hogy gyümölcsből volt a lekvár, amit a fánkhoz ettem :( Aztán este tiszta lelkiismeret-furdalásom volt. Aztán reggel csak úgy keltem, hogy folytatnom kell. Reggeli 1 szem banán, ebédre baconbe csavart csirkemellet sütöttem fokhagymás mártással, tükörtojással, hozzá saláta. Vacsi ugyanez, csak kisebb adagban. Ma nem is kívántam a kaját nagyon. Fáj reggel óta a hasam, valószínűleg a tegnap reggeli pizzaszelet a liszttel betett. A holnapi keményítőnapra már megfőtt a krumplifőzelék keményítővel sűrítve, reggel munka előtt sütök hozzá ropogós lapcsánkát. Rájöttem, hogy a mérleg nem a barátom, úgyhogy egy ideig most eszemben sincs ráállni. Visszajön 1 deka és már rögtön kétségbe esek és a kajába menekülök.... Ma tornáztam is...Találtam a neten zónaedzést. 20 perc után csuromvizes felsővel kidőltem, de legalább megpróbáltam ezt is :)
Én reggel éhgyomorra szoktam mérni magam. Ma ráálltam a mérlegre 85,1. Nem rossz. Kb. még 10 kg és jó vagyok. G.
kemese37 2 évvel ezelőtt
En mar nem ijedek meg ettol a par dekas ide-oda mozgastol. Tegnapelott 82.8, tegnap 83, ma megint 82.8. Pedig este meg osszeultunk activityzni baratokkal, direkt kocsival mentem, hogy ne igyak alkoholt es vittem a kis cba-s vizemet :D viszont a chipsnek nem birtam ellenallni, igy ettem belole egy keveset... De viszont kb 1 liter vizet megittam az este alatt, ez nalam rekord :D HAJRA CSAJOK :)
Na most én is bűnöztem. Canadai tökök sütöttem a páromnak. Nem bírtam ellenállni. G.
Igazatok van a gyümi nap a legnehezebb. Bármilyen gyümit eszünk nem lakunk jól. Nekem volt egy kollégám aki kihagyta a gyümölcsnapokat és így is fogyott kb. 25 kg. Igaz 110 kilóról indult. Nagyobb súlyból gyorsabb vagy inkább látványosabb a fogyás. Mozogni kellene nekem is. Lenne is rá lehetőségem a munkahelyemen, van edzőtermünk de 'nem akarásnak nyögés a vége". Majd ha 80 alá megyek akkor talán. Kitartás lányok! Nyárra filigránok leszünk.
Köszönöm az együttérző szavakat. Ma még eddig 4 banánt ettem. Megpróbálok kitartani.
wendi83 2 évvel ezelőtt
Bocsánat, már megint sikerült kisregényt írnom :(
wendi83 2 évvel ezelőtt
Tegnap szénhidrát napom volt. A reggeli 1 szem almám után délben benyomtam egy lángost úgy natúran...este megpróbálkoztam egy db kakaós csigával, de a felénél úgy éreztem teli vagyok. Reggel mérleg...83,1 :( Ma gyüminap...lenne. Jöttem dolgozni, de már idefele a biciklin ülve éreztem, hogy fáj a gyomrom az éhségtől. Muszáj volt beugranom a pékségbe. És hát a legszimpibb a pizzaszelet volt... így hát ismét bűnöztem. Ilyenkor mindig azzal vigasztalom magamat, hogy ezt a kis bűnt ledolgozom. Gyönyörű idő lesz úgy tűnik, szerintem lesz mit tenni-venni otthon. Talán ma egy kis edzésre is jut idő. Aztán remélem ez a pizza eltelít ma egész napra, mert ezután már csak gyümölcsöt akarok ma enni. Bár azért ha őszintén magunkba nézünk, szerintem mindenki bűnözik ebben a diétában. Örülök mikor olvasom, hogy Emese, Te is :) Gabi, sajnálom. Szerintem ilyenkor az egész szervezetnek át kell állnia. Nálam is úgy indult, hogy az első gyümölcsreggelik után 10 perc nem telt el, de én már a wc-n ültem. Most se egészen kóser a dolog, mert többet járok WC-re, mint eddig. Felgyorsulhat az anyagcsere? Az elején azt is észrevettem magamon, hogy sokkal jobban izzadtam. Ugyanez volt nyáron is, mikor elkezdtem. De akkor ugyebár a 14.napon feladtam. Meg aztán az idegességtől is lehet hasmenés. Ahogy itt Emesével beszéltük, kihat ez az ételmegvonás az idegrendszerre is. Tégy úgy, ahogy jónak érzed. Máshol olvastam, hogy lehet azt csinálni, hogy a gyüminapot kihagyjuk, vagy fehérjenappal helyettesítjük. Nem tudom az mennyire lehet hatásos, de nekem ez a legnehezebb nap. Mondjuk így pizzával a hasamban... :/
kemese37 2 évvel ezelőtt
Oh szegeny :( Nekem csak javitott a helyzeten az odafigyeles, mert vegre nem puffadok, es gorcsolok. Szerintem ki kellene vizsgaltatni, mert valamit nagyon nem visel el a gyomrod :( meg akkor ne 90 naposat csinalj, hanem szamolj kaloriat. Nekem azt dobta ki a gepezet, hogy napi max 1667 kcal, akkor heti 0,5 kg fogyás... En fokepp ezt figyelem. A 90 napos csak egy plusz, hogy ne gondolkodjak azon, hogy mit kellene ennem, csak egy tampont... De pl delelottonkent tenyleg csak gyumolcsot eszek, viszont este 6 utan meg probalok nem bekajalni. Jobbulast es ne add fel! HAJRA CSAJOK :)
Nna innentől kezdve bármit eszek az végigfut rajtam. Eddig minden próbálkozásomnál így volt. Ma gyüminapom van. Szerintem ezerrel tolom majd a banánt. Talán az segít majd. Nem tudok aludni. Mindjárt hajnali 3. Reggel megmérem magam.
Nem is tudom jó e hogy elkezdtem a 90 naposat. Most (éjjel 2 óra) éppen a wc-n ülök görcsölő hassal és ez nem vírus. Ahányszor eddig fogyókúrázni kezdtem mindig ez volt. Görcsölő has hasmenés előtte egy laza epegörcs.még este. Pedig olyan jó lenne lefogyni. 80 kg alá menni. Tegnap.elmentünk a lányommal.vásárolni. Míg ő az 36-os.méretű ruhákat próbálta addig én a 46-os ruhákat nézegettem. Jó lenne újra 42-es méretű lenni. Még gondolkodom csináljam e tovább. Reggel megmérem magam aztán eldöntöm.
kemese37 2 évvel ezelőtt
Amugy meg ma el kellett mennem nagybevasarolni a cegnek, es meglattam a METROban hamburgerbucikat... Ferjem nagy oromere este beallitottam vele na meg egy jo nagy adag daralt marhahussal, es csinaltunk hazi hambikat :D egy percig se banom... :D
kemese37 2 évvel ezelőtt
Nekem az elmult egy ev alatt jott fel tobb mint 10 kg... A nyaram iszonyat huzos volt, munka, sulis felveteli es eskuvoszervezes... En nem fogytam, hanem hiztam :D irigyeltem is egy baratnom, Ő 7 kg-t adott le egy honap alatt a sajat eskuvoszervezese miatt :D En a legjobban egy 7-essel kezdodo szamnak tudnek igazan orulni. Na az lenne a csoda! :) De jo lenne, ha ugy neznek ki, mint 13 evvel ezelott... Akkor nottem rohadt sokat es eloszlott a sok háj :D de azota csak szelteben novok... :(
wendi83 2 évvel ezelőtt
Én tegnap jól elrontottam szerintem tegnap. Este megláttam az asztalon egy nagy szelet almás lepényt...és felét megettem :( Meg is látszott reggel a mérlegen,mert ugyanúgy 83-at mutatott mint tegnap reggel. Holnap gyüminap...a legnehezebb... Egy csoportban olvastam h valaki szilvalekváros sült almát csinált ebédre, azt fogom kipróbálni.Emese de jó Neked!!! Átlépted a számomra oly bűvös számot. Hatalmas gratula!!!! Olyan rég nem láttam a súlyomat 83 alatt... Vagyis annyira rég nem volt. Egy év alatt jött rám 20kg a pajzsmirigy miatt,de hónapok óta stagnált 84,5-85,5-ön. Mondjuk nekem már ez is nagy szó,hogy nem hízok. Ha kajára nézek,attól nő a súlyom. Kitartás csajok! Tucsok jól eltűnt...
kemese37 2 évvel ezelőtt
Szervusz Gabi! Kitartást :D
kemese37 2 évvel ezelőtt
Ma reggel atleptem 82,8 kg-ra, szoval 25. nap es -3,2 kg-nal tartok :D

Magazin