Keress receptre vagy hozzávalóra
Kategóriák

FÓRUM

Kategóriák

Saját recepttár

31
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá!
linszter 2 nappal ezelőtt
nem tudok belépni a szakácskönyvembe!
kisvirag 1 évvel ezelőtt
Eltünt a receptár? Szomorú :(
HHermione 2 évvel ezelőtt
Mondom a titkot, bár elkeserítő, hogy én válaszolok és nem az oldal adminisztrátora. Rákerestem egy konkrét receptre, amit tudtam, hogy anno elmentettem. Amikor előjött, akkor alul megjelent egy csík, hogy "Szakácskönyvem", "Bevásárlólistám" és "Előzmények". Szóval így, de ez azért nevetséges. Elmentettem a linket, ami egyébkét a profilomra mutat. Sok szerencsét!
HHermione 2 évvel ezelőtt
Kérem szépen vissza a receptjeimet! Ez volt a kedvenc oldalam. Ha mindegy, hogy ezentúl nem ezt fogom használni - sokad magammal együtt - akkor persze maradhat ez így. Köszönöm
juminemarcsi 2 évvel ezelőtt
Nagyon fontos lenne megtalálnom ! Kérem szépen vissza !
juminemarcsi 2 évvel ezelőtt
hol vannak a saját elmentett receptjeim ?
jasstie 2 évvel ezelőtt
Én is néha benézek abban a reményben , hogy hátha visszaállították a régi rendszert, de hiába. Meg sem kérdeztek, minket, felhasználókat a változásról, hogy akarjuk e? Mi lenne erről a véleményünk. Csak lenyomták a torkunkon ezt a semmitmondó katyvaszt, kész tények elé állítottak minket. Jóval több receptet mentettem el, mint amit találtam itt a szakácskönyv menűpont alatt. 4 oldalnyit mentettem el és az testvérek között is nyolcvan recept és most jó ha ötvenet találtam abból. Szóval kaotikus az egész. Na kérem szépen ennyit a demokráciáról.
jasstie 2 évvel ezelőtt
A probléma továbbra is fennáll. Állítsák vissza a régi honlapot, ahogy volt. Sokkal átláthatobb volt. Leginkább a saját receptáramat hiányolom ill a véletlen recept menűpontot, onnan szedtem a jó kis recepteket és a zöldség gyümölcs határozót. Kérem állítsák vissza a régi honlapot. Kööszönettel: Bodó Eszter
gagi38 2 évvel ezelőtt
Néha még benézek az oldalra hátha visszaállították a régi konstrukciót,de ez vszinűleg hiú ábránd!Nagyon szerettem az oldalt sok jó receptet találtam ,sokat segített a diétámban a fogyinaplós fórum is/egyébként azt még mindig nem találtam meg!!!!!!/A saját receptjeimet megtaláltam de feléjük se nézek mert átláthatatlan számomra.Minden szét van szórva egy egy oldal több helyen is van a teákat viszont nem találom.Nem értem mié rt kellett elcseszni azt ami tökéletesen müködött??????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jasstie 2 évvel ezelőtt
Legalább megkérdezték a véleményünket, hogy alakítsák át. Ennyit a demokráciáról.
Jucuska 2 évvel ezelőtt
Én sem találom az elmentett recepteket, pedig hétvégére nagyon kellene....:-( .Már vagy negyed órája próbálom megtalálni, de semmi...
bobruni 2 évvel ezelőtt
Házigazda meg tesztcsapat van egy kazallal, de esetleg aki válaszolna a kérdésekre?????
bobruni 2 évvel ezelőtt
Hol vannak az elmentett receptjeim????????????
ordoghegyi 2 évvel ezelőtt
Igazán válaszolhatnának az illetékesek, ha már nem kérték a mi véleményünket, javaslatunkat a honlap átalakításáról, mikor kapjuk vissza az elmentett receptárakat teljes egészében ? - netán mezgeréljük megint össze ? - vagy az a cél, hogy minél kevesebben látogassuk a honlapot ? /végül is ez is megoldás, de nekem néhány napja igencsak elment a kedvem a honlaptól, a napi hírleveleket továbbra is megkapom, de nincs kedvem beleolvasni sem.
Agnesneni 2 évvel ezelőtt
Kérjük vissza a régi oldalt. Mi a fenéért kell megváltoztatni ami mi jól működik?? De legalább a receptgyűjteményemet kérem de az egészet. Jól el lett cseszve ez az egész oldal.
Valahogy csak megtaláltam /de nem igazán tudom hogy hogyan / viszont majdnem 400 receptem volt elmentve a saját szerkesztésem szerint - az általam szerkesztett kategóriák eltűntek, találtam olyan receptet is amit tuti, hogy nem mentettem el és - nem számoltam meg,de jó ha egy ötöde van meg az elmentett receptjeimnek - JÓ LENNE VISSZAKAPNI A MÁR MEGSZOKOTT RECEPTTÁRAT !!!
Én sem jutok hozzá az elmentett receptekhez. Segítsetek légyszí !
sorenyes1 2 évvel ezelőtt
A saját recepttáramban 13 komment van
sorenyes1 2 évvel ezelőtt
Sziasztok! Segitene valaki hol keressem az elmentett recepteket es hol van a recepttár?
jasstie 2 évvel ezelőtt
Kedves Szerkesztőség! ÁLLÍTSÁK VISSZA A RÉGI OLDALT ÚGY AHOGY VOLT. sOKKAL ÁTLÁTHATÓBBB VOLT, MINT JELENLEGI ÁLLAPOTÁBAN. kÖSZÖNETTEL: Bodó Eszter
editcs 2 évvel ezelőtt
Szoval hol van a saját recepttarom? Miért nem volt jó úgy ahogy volt? Vissza akarom a recepttaromat....evek óta itt bojongok ,ti meg azt irjatok most születtem a Mindmegett-én,jól elcsesztetek ami szuper jó volt.Választ várok!
Mindmegette 5 évvel ezelőtt
Jupiiiiii! :D
mary-anna 5 évvel ezelőtt
Igen!!!!
Ez azt jelenti, hogy akkor működik? :)
tland 5 évvel ezelőtt
Köszönöm :)
Kedves Mindenki! Remélhetőleg a probléma elhárult, köszönjük, hogy szóltatok! Ellenőrizzétek, legyetek kedvesek, hogy minden jól működik-e az elmentett receptjeitekkel! És elnézést a kellemetlenségért! Üdv MMe
SebőkÉva 5 évvel ezelőtt
Sziasztok! Én írtam nekik levelet ezzel kapcsolatban, de még nem kaptam választ. :(
tland 5 évvel ezelőtt
Nagyon úgy tűnik,hogy nem érdekli Őket,mert jó pár napja nincsenek meg e receptek és egy szót sem szólnak róla. :(
szannak 5 évvel ezelőtt
Nálam is ugyanez a helyzet. Nagyon kérjük, segítsenek visszahozni, mert szeretjük a Mindmegettét!
life78 5 évvel ezelőtt
Akkor ez valami \"központi\" hiba lehet, mert nekem is eltünt. A guta megüt, ha nem kerül vissza. Remélem jön egy illetékes, és tájékoztat!
mary-anna 5 évvel ezelőtt
Eltűnt a saját recepttáram! Tud valaki segíteni? Elmenteni változatlanul lehet recepteket, de ha rákattanok a saját recepttárra, azt írja, ebben a formában már nincs. Egy csomó kajám csak ott van meg, azt mondja, próbálkozzak a keresővel. De némelyiknek a nevét se tudom, csak megtalálom, ha látom!

Magazin