Keress receptre vagy hozzávalóra
Kategóriák

FÓRUM

Kategóriák

90 nap alatt a kilók ellen!

4575
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá!
adrienn999 4 hónappal ezelőtt
Valaki csinalja?:)
Ikebana2 1 évvel ezelőtt
Hahó lányok! van itt valaki?
Ikebana2 2 évvel ezelőtt
Sziasztok! Szégyen vagy sem, de a nagy lendületből már alig van nálam. Most egy ideje a szénhidrát számolgatással próbálkozok. Állítólag a 160g/nap már fogyasztó hatású. Emellé még bevettem a Wellmix nevű vaníliás fehérjét, a vacsorát váltom ki vele. Eddig megy. Jó íze van, olyan, mint a madártej. Én elég édes szájú vagyok és nekem bejön. Igazából már nem tudom mit találjak ki, hogy valamennyi lemenjen. Tudom, a megoldás az lenne, ha el tudnék járni valamilyen konditerembe és személyi edző segítene abban, milyen gépet, mennyi-mit csináljak. Így amit itthon csinálok, lehet, hogy nem is jól, az kevés, meg aztán ami videókat találok, nem is mindegyiket tudom csinálni. Arról már nem is beszélve, hogy ezek fitt és fiatal nőknek valók. Szóval most megint bekefogtam egy új dologba és ki tudja lesz-e eredménye?! Reménykedek, de már annyiszor fogtam padlót, hogy szkeptikus lettem. Kicsit idegőlő az állandó méricskélés, számolgatás. Azt mondják, kb 2 hónap kell, amíg rááll az ember erre. Na majd kiderül, meddig lesz türelmem hozzá. Lehet, hogy az időjárás is közre játszik, de elég pesszimista vagyok. Várom a csodát! :) Psszantás mindenkinek! Edit
aniko1975 2 évvel ezelőtt
Sziasztok ! Zöldbablevest főzök, rántott karfiolt petrezselymes krumplival. Ebből az tűnik ki, hogy keményítő napom van. Voltam reggel tornázni, nagyon jól esett. Méredzkedtem is, úgy látom megindultam a súlyvesztés irányába, ennek örülök. Holnap leszek bajban, mert anyukámhoz megyünk névnapi ebédre, töltött káposztát főz, abszolút nem illik bele a szénhidrát napba. Kellemes hétvégét mindenkinek !!! Anikó
Szia Edit ! Én sajnos még nem fogytam el (ha-ha), a kilók csak nehezen akarnak olvadozni. Csinálom a diétát a magam módján, ma pl. gyümölcsnapom van, ebédre gyümölcslevest ettem, rántott csirkét sült krumplival (na ez az, amit nem kellett volna). Este gyümölcssalátát fogok vacsorázni, mára már elég volt a bűnözésből. Én most a rendszeres mozgásra próbálom magam rávenni szigorúbban, hétfőn este elmentem zsírégető tornára, valamit jól csináltam, mert lett némi izomlázam tőle. Pénteken és szombaton megint megyek. Szeretném tartani magam a heti 3x tornához, előbb-utóbb csak lesz eredménye, ha még a diétát is próbálom hellyel-közzel tartani. Kitartást neked is a gyümölcsnaphoz ! Szép napot ! Anikó
Ikebana2 2 évvel ezelőtt
Sziasztok! Mindenki elfogyott? Puszi nektek! :)
Ikebana2 2 évvel ezelőtt
Sziasztok! Szénhidrát nap: mákos beigli:))))))
Ikebana2 2 évvel ezelőtt
Sziasztok! Igen, keményítő nap, nekem is! :) Spenót főzelék, pörkölttel. A család nem nagyon kedveli, de 1x elmegy:) Engem az időjárás visel meg, egyszer tavasz, aztán téleleje másnap. De hát ez van. Gyakran kap el édesség ehetnék, persze mert sokat idegeskedek. Meg kellene tanulnom átlépni dolgokat, de azt hiszem ahhoz újból kell születni. :D Mérleg közelébe sem merek menni, szóval ez van. De folytatom! Valami csak fog alakulni, mert bicajozok is időnként10-15 km/alk. Puszi mindenkienek aki erre jár! :)
Sziasztok ! Keményítő napom van, ebéd: frankfurti leves, rizottó. A levesben volt egy kevés virsli, a rizottóban pedig sonka, így nem volt 100 %-os a dolog. Hogy sikerült a folyadéknapod Edit ? Remélem túlélted. Anikó
Szia Edit ! Bocs, hogy eltűntem, elég rohangálós napjaim voltak. Próbálom tartani magamat a szabályokhoz, azért nem mindig sikerül. Nekem a délelőtti gyümölcs az mindig tartható, még ha otthon vagyok, akkor is, ez nekem szerencsére nem jelent problémát. A szétválasztás nem mindig 100 %-os nálam, de azért igyekszem megoldani. A gyümölcsnapot általában úgy szoktam véghezvinni, hogy délig eszem gyümölcsöt, ebédelek rendesen, este szintén gyümölcs. A semminél biztosan többet ér ez is, bár kg szempontjából nem igazán akar eredménye lenni. Majd még jelentkezem ! Kitartást a lénaphoz ! (Nem irigyellek!!!) Anikó
Ikebana2 2 évvel ezelőtt
Sziasztok! Nagyon elveszett mindenki! Hahóóóóó! Ez az új rendszer szörnyű, de azért aki nagyon akarja, meg tudja találni a fórumunkat! Gyertek! :)))))) Ma lénapot tartok, gyak folyékony dolgokat. Holnap fehérje nap, Anikó hol tartasz? Puszi: Edit
Ikebana2 2 évvel ezelőtt
Sziasztok!Régen nem jártam erre, de úgy látom ti sem nagyon! :( Amennyire lehet betartom a napokat, bár a délelőtti gyümölcsözés akadozik. ma szénhidrát nap volt, hát a lahatőségeimet én bőségesen kimerítettem. :D Anikó te hogy állsz? Holnap gyümi nap. hajrá!!!!!! Nagy pusszantás mindenkinek!
Ikebana2 2 évvel ezelőtt
Szia Anikó! Ha eritrittel csinálod a gyümölcslevest, akkor talán segítesz a dolgokon! :) Van aki kicsi pudingporral sűrít, én még nem próbáltam. Én is szeretem a szénhidrát napokat, bár nagyon el lehet vele csúszni! Én zöld pesztós makarónit ebédeltem. Már megettem, mert ma 12-re megyek és ott már nem lesz időm enni:) A holnaptól én is tartok, mert a férjem néha csinál olyant, hogy hazaállít egy kis darált tepertővel és körüludvarol, hogy ő úgy enne egy kis tepertős pogit. De ezt gyümölcsnapomon megsütni, önkínzás! Valószínűleg a család valamilyen könnyen és gyorsan elkészíthetőt kap, hogy minnél kevesebbet is gondoljak kajára. Gondolom a csirkebrassóinak örülni fognak! :) Én meg még ma feltankolok gyümölcsökkel. Pár szem kivi van még itthon. Na most már indulnom kell! További szép napot, nagy pusszantás! Edit
Jó reggelt ! Végre péntek!!! Hurrá !!! Végre szénhidrát nap és ehetek édességet !!!! A tegnapi keményítő napom nem ment valami fényesen, volt abban azért egy kis fehérje is. Ma igyekszem kevesebbet bűnözni és elmegyek este tornázni is. A holnapi gyüminaptól tartok, mert ha otthon vagyok és főzök a családnak, úgy nehezebb lesz nem belekóstolgatni a dolgokba. Szerintem főzni fogok egy kis gyümölcslevest, majd kitalálom, hogy lehetne kivitelezni lightosabban. Szép napot !!! Kitartást !!! Anikó
Ikebana2 2 évvel ezelőtt
Sziasztok! Keményítő nap, nekem ma kelkáposzta főzelék lesz, pörköltszafttal. További szép napot nektek is! :)
Ikebana2 2 évvel ezelőtt
Szia Anikó! ma fehérje nap, én rakott csirkemellet készítettem, finom lett. A napom kb 80%-os, de igyekszem. Ma is sok volt a stressz nekem, ez nem kedvez a diétának, de küzdök és harcolok:D Nagy pusszantás! - nekem hiányoznak a jelek, annyira kedvesek és aranyosak voltak. Remélem visszahozzák! :) Edit
Jó reggelt ! Én most meg vagyok elégedve a teljesítményemmel. Hétfőn este elmentem tornázni és teljesen végig tudtam csinálni , (pedig nem volt könnyű), büszke voltam magamra. A tegnapi gyümölcsnapom is jól sikerült, nem is voltam éhes, igaz szőlőt ettem sokat, 2 banánt, 1 almát és kevés diót. Jó sok szőlőcukrot bevittem a szervezetembe. Még nem tudom mit fogok ma ebédelni, de jól fog esni valami husis kaja. Este lehet, hogy tejszínes-sajtos husit sütök, joghurtos salátával. szép napot ! Anikó
Ikebana2 2 évvel ezelőtt
Szia Anikó! Én rendesen elrontottam a napomat. De tudom, hogy az rengeteg idegesség miatt. Ma eléggé összejött. De holnap folytatom fehérje nappal! Nagy pusszantás! Remélem te ügyesebb voltál! :)
Ikebana2 2 évvel ezelőtt
Szióka! Végül is nem lett tócsni, de leírom a recit: Tojás, az kell bele, meg ha van ptrezselyemzöld vagy kakukkfű, esetleg bazsalikom szóval amid van. mehet bele fohkagyma vagy vöröshagyma is, de ezek el is hagyhatók. Delikátot szoktam bele tenni, abban nincs tartósítószer és liszt hehyett étkezési keményítőt teszek bele fele-fele arányban tönkölyliszttel. Na és persze a reszelt nyers krumpli. Nem szoktam méricskélni, de a krumplitól függ minden. Én van amikor teszek bele egy teáskanál sütőport is, attól lazább lesz. Kókuszolajban sütöm, evőkanállal szaggatom és meglapítgatom az olajban. Mehet bele bors is, attól kellemesen karakteres lesz az íze. Frissen a legfinomabb, de ha kihűlt úgy is fini! :) Tegnap este egy kis nasi volt:D Ma szénhidrát nap. reggel mértem magam, mert ugye hétfő, de hát az a helyzet, hogy ugyanannyi vagyok, mint egy hete. Egyetlen deka sem ment le.:( Délelőtt kávé, gyümölcsöt nem kívántam. Délben zöld pesztós penne, almás pite, este 2 alma, kínai tésztaleves, 1 kanálka méz, kis kocka étcsoki. Délután szobabicón letekertem 20 km-t, hadd sírjon a zsír. :D Kicsit tartok a holnaptól, eléggé feszült vagyok mostanában, de majd szuggerálom magamba, hogy jól vagyok és jól érzem magam!:D Szeretnék első körben legalább 5 kg-ot leadni. Aztán majd meglátjuk még. :D További szép estét, holnap majd jövök! :) Puszi: Edit
Szia Edit ! Tegnap mi is szinte egész nap úton voltunk, eléggé össze-vissza ettem, inkább ne is beszéljünk róla. Ma szénhidrát napom (napunk) van, délelőtt szőlőt ettem, ebédre milánói makarónit. Ma este nem akarok főzőcskézni, úgyhogy valószínűleg valami száraz kaja lesz. Megint el akarok menni tornázni, kell majd előtte alapozni, hogy ne szédüljek el. Szeretném megkérdezni, hogy hogyan készíted a tócsnit úgy, hogy megfeleljen keményítő napra ? gondolom tojás nélkül. Liszt helyett étkezési keményítővel ? Szép napot ! Szia
Ikebana2 2 évvel ezelőtt
Szia Anikó! nekem sikerült megtartanom tökéletesre a gyümölcs napomat, viszont estére már nagyon éhes lettem és bár a folyadék megvolt, az nem laktatott és nagyon nehezen tudtam elaludni. Pedig már bevettem egy Valeriana night-ot is. na mára aztán ez folytatódott és úgy éreztem teljesen erőtlen lettem, a gyogyomrom is háborgott egész délelőtt. Temető és rokonlátogatást tettünk Pestre és Vecsésen megálltunk egy KFC-nél, ott ettem nagyon fini salátát magvakkal és sült csirkemelfilé kockákkal. Na ezután kezdtem jobban lenni és estére teljesen rendbe is jöttem. A vacsi mozzarella, lilshagyma, kígyóuborka és 1 szelet sült baromfi hamburger husi, meg 2 kicsi fornettipogi. Holnap sült krumplit és tócsnit fogok eszegetni, meg a fagyasztóból előveszem a múltkori karfiolfasírt megmaradt darabokat. (A többieknek fasírt is lesz:D) A napokban vettem jéjsalátát, rukkolát meg van uborka, paprika egy kis salátát rakok össze belőlük. Egyébként tegnap nekem sem sikerült tornáznom. Gondoltam majd Norbival eltöltök egy "édeskettes" fél órát, hát a lapim nem akarta. Én meg nem kínlódtam vele és hagytam az egészet. :D Ma meg szinte egésznap úton voltunk, így megint elmaradt a mozgás. De holnap tuti bicajozás lesz! :) További szép estét neked is! :) Puszi: Edit
Szia Edit ! Túléltem a tegnapi gyümölcsnapot, de nem ment valami fényesen. Egész nap égett a gyomrom és nagyon gyengének éreztem magam. Este csináltam chilis babot sült krumplival a gyerekeknek, pár falatot muszály volt ennem belőle, hogy elég fűszeres-e. Ezt leszámítva tartottam magam a szabályokhot. Egész nap azon agyaltam, hogy el merjek-e menni este tornázni, végül elmentem, de nagyon kár volt. Össze-vissza szédelegtem, nem érte semmit az egész, mert nem volt semmi energiám. (Pedig pár db szőlőcukrot direkt bekaptam előtte.) Sebaj, legalább megtanultam a leckét: a gyümölcsnap nem alkalmas a testedzésre. Ha már ott voltam, kíváncsian álltam rá a mérlegre, de az is elég nagy csalódás volt, kb. 5-ször álltam rá és mindig más eredményt mutatott, volt úgy, hogy 1 kg különbséggel. Egyébként pedig nem azt a súlyt mutatta, amit látni szerettem volna, persze nem tudom honnan indultam, mert már hónapok óta nem méredzkedtem. Lehet az is, hogy már 2 kg lement 1 hét alatt, ki tudja. Legközelebb csak hétfőn megyek tornázni, akkor szénhidrát napom lesz, remélem jobban fogom bírni. Ja, és a párom jól leszidott, hogy alig eszek egész nap,pedig azt nem is mertem mondani neki, hogy csak gyümölcsöt ettem. (Nem tudja, hogy csinálom ezt a diétát. ) Ma főztem ragulevest, nagyon jól esett már végre normális kaját enni, és sütöttem baconbe tekert csirkecombot. Én savanyúsággal ettem, a többiek krumplipürével. Mindjárt készítek egy jó forró capuccinot vagy tejeskávét. Holnap rokon- és temetőlátogatás lesz a program, még nem tudom, hogy mit fogok enni, lehet, hogy rakott krumplit készítek és csak krumplit eszek belőle. A maradék ragulevesből pedig a zöldséget. Te mit tervezel a holnapi keményítő napra ? Azért holnap ha megyek anyukámhoz, majd ott is méredzkedek egyet, remélem az ő mérlege normálisan működik. Kellemes hétvégét ! Anikó
Ikebana2 2 évvel ezelőtt
Szia Anikó! Annyira örülök neked! :) Már kezdtem fogalmazni magamban, hogy a magányos hosszútávfutásom következő napjára mit írok! :D :D :D Szóval nekem is a gyümölcs nap ;) Beterveztem egy csomó munkát, nehuogy üresjáratom legyen és eszembe jusson a kaja! :D Délelőtt szőlőt ettem, meg kávéztam, az nálam lényeges, nem hagynám el semmiféle diéta miatt! :D Én mindennap főzök a családnak és mivel tegnap este vásárolgattunk, hát hamburgert csinálok. Komolyan erőt kell vennem magamon, mert ugye ma csak gyümölcs. A hambi pogácsákat grilleztem és utána almaszeleteket is magamnak. Aztán úgy forrón meghintettem őrölt fahéjjal. Fini lett. Ha apróra vágsz diót vagy mogyorót és száraz serpenyőben egy picit megpirítod és a feldarabolt gyümölcsre szórod, pici fhéj, nagyon fini. Jobb, mintha csak simán ennéd a diót vagy mogyit! :) Kitartást neked is! Este még jövök! Puszi: Edit
Szia Edit ! A régi profil nekem is jobban tetszett. Nem tudom te hogy bírod a mai gyümölcsnapot, nekem valamiért nagyon ég a gyomrom, pedig már két banánt is ettem. Az a tervem, hogy elmegyek ma este tornázni (ott legalább van mérleg is és végre tudnám a súlyomat), de attól tartok, hogy el fogok szédülni az éhség + fizikai igénybevétel kombinációjától. Lehet, hogy egy kis mogyoró vagy dió segítene a gyomorégésen. Örülök, hogy legalább te itt vagy még. Szép napot ! Üdv. Anikó
Ikebana2 2 évvel ezelőtt
Sziasztok!:) Nem tudom a régiek közül hányan tudtok visszajönni, de jó lenne minnél többen! :) Jó lett volna, ha megmarad a régi profil, mert a mérlegelőt a hangulatjeleket nagyon hiányolom. Az egyetlen olyan hely volt, ahol aranyos kis színes jeleket lehetett küldeni. Arról nem is beszélve, hogy így a régebbi dolgaim mind elvesztek. 2011-ben én idítottam ezt a fórumot és nagy örömömre azóta is élő. :) Sajnos ismét új névvel kell megjelennem, mert a régi nevem ugyan számon tartotta a rendszer, de belépni vele nem lehetett. . Szóval szénhidrát napom volt, aranygaluska, eritrittel és tönkölyliszttel. Nagy pusszantás mindenkinek! (puszijel) :Edit
Sziasztok ! Nem tudom mi van a rendszerrel, de én most nem látom a friss hozzászólásokat, csak az egy héttel ezelőttieket. (A sajátomat sem.) Ma van a 6. napom, keményítő nap, még nem tudom, hogy mit fogok enni. Van valakinek valami jó ötlete? Este nem lesz fok időm, valami gyorsan elkészíthető vacsorát kellene kitalálnom. Egyelőre nem tudtam méredzkedni (elromlott a mérlegem), talán majd pénteken lesz rá alkalmam. Úgy érzem, hogy laposabb lett a hasam, ezt már mindenképpen jó eredménynek veszem. Szép napot !
ikebana 2 évvel ezelőtt
R: kávé T:alma E: sárgaborsópüré leves, tócsni Vacsora is valószínűleg ez lesz. A tegnap este még nem ment egészen jól, mert nagyon éhes voltam, így aztán egy szalámis zsömle is lecsúszott. De nagyon igyekszem, hogy csak és kizárólag olyant egyek, ami aznapra megengedett. A tornára még nem tudtam rávenni magam. De ma délután már lesz időm (talán) arra is :) További szép napot nektek is! :* Edit
ikebana 2 évvel ezelőtt
Sziasztok! Ancsa én úgy tudom, hogy a napi 2 l elég víz. Neked ez megvan? Én úgy csinálom, hogy van egy bekalibrált 2 l-es műanyag kancsóm, azt minden este feltöltöm (mert reggel lehet a sietség miatt nem jut rá időm :D) és van fél literes sörös poharam. A tele pohárral megiszok egyszerre 1 adagot. Na ezt szokni kell :) Ha estére üres a kancsó, akkor megvolt az adagom:D Ha megyek el, mindig viszek magammal flakonban (ebből és így tudom kontrollálni) Betti hogy állsz? Ugye nem léptél vissza? ;) Nekem délelőtt alma és persze a reggeli kávém, mert arról nem vagyok hajlandó lemondani (édesítővel és egy kicsi 1,5-es tejjel) Ebéd: tejfölös gombaleves. Uzsonna savóital és a vacsi, mint az ebéd. A mozgás még nem tudom mi, de az itthoni lehetőség a szobabicaj és walk. További szép napot nektek is! :* :Edit
Ancsa841106 2 évvel ezelőtt
Sziasztok! Nekem ma van a 8. napom.Ma reggeli mérlegeléssel eddig -4,8 kg. Azért nagy súllyal is indultam, így könnyű, meg gondolom, a nagyja víz, de valahol el kell kezdeni. http://www.mindmegette.hu/images/emoc/tongue.gif Nagyon igyekszem nem bűnözni, de tudom, hogy több vizet kellene innom. Erre még nem jöttem rá, hogy hogy vegyem rá magam. Ötlet? Olvadó kilókat mindenkinek! :P
ikebana 2 évvel ezelőtt
Bocsánat az elütésekért, azért gondolom érthető amit írtam! :D
ikebana 2 évvel ezelőtt
Sziasztok! Sisikém vagyok is meg nem is, mint a mesében! :D De hogy Bettikém a te kérdésedre is válaszoljak, igen!!!!!!It vagyok és kezdek csütörtökön! ;) ;) Azt biztosan tudom, hogy lesznek naggggyon mély pontok, mert ismeret magam. Az is bizti, hogy ezúttal havonként gondolom át a helyzetemet, mert okulva a korábbi nagy elhatározásokból nekem kerülnöm kell a hosszútávú tervezést :D :D :D, szóval mindig csak a közeljövőt nézem. Sisikém az a 8,5 kg szerintem jó! Az majdnem 3 kg/hó. Nekem volt olyan időszakom, amikor csupán 1!!!!kg ment le havonta:D de a sok kicsi sokra megy! Ahogy a mondás is tartja. :) Betti, szóval én elkezdem, de nem ígérem, hogy mindennap benézek, mert elég elfoglalt vagyok és most elszánt is. Régóta halogatom és mindig jött valami, amire rá tudtam fogni, hogy miért nem. Sok mindenre rájöttem az évek során, pl, hogy egy idő után a gyümölcs leüríti a szervezetből a krómot és ez nálam édességfalásban mutatkozott meg. Szóval pótolni kell. Ha nem eszem elég zöldséget, akkor a vitamint is pótolni kell. Nagyon fontos a lelki béke, mert frusztráltan nem megy a diéta. Lényeges a mozgás is, heti 2-3x legalább. Na ezeket összerakva, majd akarni kell és menni fog a dolog! ;) Nagy pusszantás mindenkinek! :* Edit
Bettina28 2 évvel ezelőtt
Szeretnèm elkezdeni ezt a diètát mert sajnos kisfiam születèse után felszaladt kerek 20 kg. Persze minden a boldogságos nasik,az időhiány a fáradtság ès legfőkèppen az èn hibámból! :~( Kerek 20 kg ot szeretnèk leadni de örülnèk ha valaki csatlakozna (L)
Bettina28 2 évvel ezelőtt
Sziasztok! Kezdi valaki holnap azaz Csütörtökön fogyit? :)
Boszi777 2 évvel ezelőtt
Helló, Heribet! Megválaszolva a kérdésedet (pedig le is írtam már), nekem most (pontosan tegnap volt a 90. nap) összesen 8,5 kg ment le. Nem annyi, amennyit terveztem - 10 volt a célom -, de nem is tartottam be mindig (fölég az utolsó hónapban), így is már kis eredmény! (A) :) Most kicsit lazulok januárig. Ez azt jelenti, a reggeli gyümölcsevést be fogom tartani továbbra is, a szétválasztást is, amennyire lehet, de az egymásutáni napokat már nem tartom be. Aztán jön a december, sütések, ünnepek, nagy kajálások... nem kell folytatnom... :P ;) Majd január közepe felé újra indítom, jöhet a második kör. Majd közben azért be fogok nézni ide, írni is fogom, ha megint lesz mínusz-eredmény. ]: Hogy haladsz? Megy a fogyás? Sok sikert kívánok még! :* Sisi (amúgy, mi a keresztneved, ha szabad kérdezni?)
Boszi777 2 évvel ezelőtt
Szióka Editke! Nahát, már azt hittem, hogy teljesen eltűntél! :( :~( Furcsa dolgok történnek néha itt az oldalon! Nekem is hányszor volt már, hogy írtam egy fél regényt, és mire el akartam küldeni, elszállt az egész. Gondolhatod, hogy utána már nem volt nagy kedvem, újra összekapni magamat, hogy ugyanazt írjam még1szer! Örülök, hogy előkerültél! Gondolom, nem csinálod már a 90 naposat? Amúgy-is, tegnap volt a 90. nap! Puszillak, vigyázz magadra és családodra! :* Sisi
ikebana 2 évvel ezelőtt
Sziasztok! Sajnos elszállt az összes regisztrációm, mindent újra kellett rakni, szóval bocsi a távollétért is, meg az új névért is. Ennyi idő után már nem emlékeztem arra, hogy melyik email címemről és milyen jelszóval regisztráltam anno, így aztán ez lett a nevem. Hiába akartam vissza a régi nevem. :~( Nagy pusszantás mindenkinek! :* Edit
Heribet 2 évvel ezelőtt
Szia Boszi :) Pont most írtam be a fogyinaplóba :) egyhangú banán- alma nap volt. Estére gyógyteázom. Holnap folyadéknapot fogok tartani, gyógyteákkal, vízzel. Örülök a sikeres diétádnak! Mennyi ment le eddig? A férjemnek gombapörköltet főztem, tésztával...nagy volt a kísértés, hogy eszem egy tányérral. De! Nem ettem :) Ne add fel! Szia!
Boszi777 2 évvel ezelőtt
Hahó Mindenki (?) :O :( Ma 78. nap, mínusz 8,5 kg-nál tartok. Még pont két hetem van. Nem hiszem, hogy sikerülni fog a célom. Igyekszem! :P Hajra, Heribet! Van már valami eredmény? Milyen napod van ma? Gyümölcs? Nekem ma fehérje nap. r: 2 barack, pár szem szőlő e + v: görög saláta, fetasajttal Editke, haaaaaallllóóóóóó!!!??? :* Sisi
Heribet 2 évvel ezelőtt
Köszönöm! :)
Boszi777 2 évvel ezelőtt
Hahó Editke, merre vagy? Ne tűnj el teljesen! Fogyós, szép startot az új hétbe! Sírjon a zsír! :* Sisi
Boszi777 2 évvel ezelőtt
Légy üdvözölve! Sok sikert kívánok! (A) ]: Ha van kérdés, vagy kell egy kis motiváció, csak nézzél be hozzánk! Végre egy kis mozgás itt az oldalon. Nagyon ritka lettünk. :( De talán most újra belendülünk! ;) (A) üdv: Sisi
Heribet 2 évvel ezelőtt
Sziasztok! Ma kezdem a 90 napos diétát, először vágok neki. :)
Boszi777 2 évvel ezelőtt
Szia, Edit! Én is olyan vagyok, mint a mesében... ;) Többször benéztem, de nem volt mozgás (legalább, ami engem érdekelne), így el is tűntem. Tartom valamennyire, ami a műszaki meló miatt elég nehéz, nem sikerül mindig, de igyekszem azért a szétválasztást betartani, na és a gyümölcsös reggelit. Még van három hét. Eddig 7,5 kg ment le. Folytatom mindenképpen, míg el nem érem az első célomat. Lehet, hogy karácsonyig fog tartani, de nem érdekel. Majd itt jelezni fogom. Nálad hogy megy? Szép hétvégét kívánok neked és kedveseidnek! :* Sisi
Zsebciklon 2 évvel ezelőtt
Bocsi, de engem nem érdekel! :)
Hahó! Sisi! Te hogy állsz a diétával? Tudod tartani? sikerült valamennyit leadni? :* Edit
Szia Ica! :) Látod én is mint a mesében, hol vagyok, hol nem vagyok, de vagyok! :D Szóval próbálkozok! :) :* Edit
belabeluci 2 évvel ezelőtt
Azt ne feledjük el, hogy a diéta során NE alakuljon ki valamiből hiánybetegség. A túlzott hirtelen elvonás, elhagyás nem egészséges. A diéta során is meg kell adni szervezetünknek ami jár, csak másféle képen mint eddig. A diéta + mozgás kombó mellé ha teszünk egy kis természetes zsírégetőtermészetes zsírégető kiegészítőt hatásos, látványos átalakuláson megyünk keresztül 90 nap alatt. Látogassatok el ide és mondjatok véleményt! http://www.protein4u.hu/dieta-maskepp-protein4u-hu-modra
belabeluci 2 évvel ezelőtt
Azt ne feledjük el, hogy a diéta során NE alakuljon ki valamiből hiánybetegség. A túlzott hirtelen elvonás, elhagyás nem egészséges. A diéta során is meg kell adni szervezetünknek ami jár, csak másféle képen mint eddig. A diéta + mozgás kombó mellé ha teszünk egy kis természetes zsírégetőtermészetes zsírégető kiegészítőt hatásos, látványos átalakuláson megyünk keresztül 90 nap alatt. Látogassatok el ide és mondjatok véleményt!
anoli4 2 évvel ezelőtt
Szia Edit! Jó látni, hogy még itt vagy a fórumon. Annak idején együtt csináltuk, talán emlékszel rám: Ica. Sajnos nekifutottam azóta én is többször, de nem volt kitartásom. Sajnos a változó kor sikerrel rámpakolt újra pár kilót, és mostmár tényleg azt mondom itt a vége, nekiállok újra. Valahogy nekem az első és második kúrám volt sikeres, főleg az első amivel lement a 15 kg. Tudom minden fejben dől el, de pl. a harmadik kúránál alig fogytam, pedig mindent betartottam. Egy doki ismerősöm azt mondta, hogy sajnos a hormonok most megvannak bolondulva, így nagyon nehéz eredményt elérni, de nem lehetetlen. Úgyhogy most elhatároztam, csak még a napot nem tűztem ki, hogy nekiállok újra, hátha most újra sikerül. Mindenkinek aki kitartó és csinálja sok sikert. Ica (F)
Szióka! A fiam elkapott valamilyen vírusfertőzést, tudod az a hányás-hasmenés-láz félét. Közben orvos, ügyelet, takarítás és szőnyegmosás meg egyebek. Mostanra ezek elmúltak, de szédül folyamatosan. Így nem mehet dolgozni mert eladó (csemege és hús) és kések, bárd ilyesmi...balesetveszélyes. De tudod legalább 6 éve egyáltalán nem volt beteg. Erős a szervezete, de ez nagyon agresszív vírus lehetett. A doki mégis amikor én kértem a laborbeutalót, azt kérdezte, mi indokolja? Hát vajon mi? Neki kellett volna küldenie, hogy kiderüljön a szédülés oka, és amikor én kérem a beutalót akkor is megkérdezi, miért?!Lehet, hogy vérszegény, vagy bármi amit nem láthat kívülről! Na mindegy! A fülészetre is elkísérem, mert lehet, hogy a vírus a fülére ment. De hát egy orvosnak nem jut eszébe magától, hogy küldje?! A fülészetre nem kell beutaló, és akármennyit kell várni, kivárjuk. Annyira felszínesek és hanyagok ezek a körzeti orvosok! Vagy ennyire buták?! Nem tudom eldönteni. Szóval a diéta nálam sem megy, de csak legyünk túl ezen, menni fog! :* Edit

Magazin