Keress receptre vagy hozzávalóra
Recept feltöltés
Kategóriák

FÓRUM

Kategóriák

Külföldön élő magyarok

18447
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá!
Nyerj-autot 2 évvel ezelőtt
Nyerjetek egy gyönyörű autót! Válasszatok egy típust, egy színt, teljesen ingyen! https://nyerj-autot.hu/uid/ltQXNigqF4uW6GTE
martabottyan 3 évvel ezelőtt
Egy jóképű, szobortestű fiatalember kétségbeesve tapasztalta, hogy befejezte tanulmányait, de nincs se állása, se pénze, viszont fizetnie kell a lakbért, a mobilt, a benzint, az anabolikumokat, a motorcsónakot stb. stb. Elhatározta, hogy gyors pénzszerző programot indít. Lakása ajtajára nagy plakátot rakott ezzel a szöveggel ÁGYBAN: 100 EURO KANAPÉN: 50 EURO PADLÓN: 25 EURO Arra járt egy öregasszony, figyelmesen elolvasta a plakátot, hazaszaladt, összetörte a takarékperselyét, megszámolta a pénzt, és egyenesen a fiatalember lakásához sietett. Becsengetett, és átadta a fiúnak a kezében tartott pénzt. Az öregasszony láttán a fiú kissé elbúsult, de tudta, hogy szüksége van a pénzre. Beengedte az öregasszonyt, majd megszámolta a pénzt... 100 euró. Ekkor megkérdezte tőle - Szóval ágyban akarja? Mire az öregasszony mosolyogva - Ne légy naiv, fiacskám... Négyszer a padlón!
Ne legyen semmi akadály... A végtelenhez mérve semmi sem tökéletes, az ember nyughatatlanul mégis mindig keres. Az örökös vándorút véget soha nem ér, s ha nincsen gyökered, elvisz a szél! Mindenkinek vannak különös vágyai, de felelősséggel tartozol, ha számít rád valaki. Lehet belőle száz is, az az egy többet ér, s ha elfelejtenéd, elvisz a szél! Jól csak a szívével lát az ember, ami lényeges az a szemnek láthatatlan. Az igazságot átérzi a lelkünk, de te is tudod, hogy kimondhatatlan. A végtelenhez mérve szinte nem létezünk, a csillagévek óráin egy perc az életünk. Az ember önmagában semmit nem ér, s ha nincsen barátod, elvisz a szél! Minden sivatag egy kutat rejt valahol, s ha lelked mélyén rátalálsz, miért nem csodálkozol? Az ember ezen a földön csak egyszer él, s ha nincs barátod, elvisz a szél! ....A szeretet halkan, csendben osztogatja magát Nem halljuk, csak érezzük ki nem mondott szavát..... ....Adja magát szülők által, érkezik baráttal Szerelemmé változik egy igaz, tiszta vággyal..... ....Adhatja mindenki, megkaphatja bárki Nem is kell érte nagy dolgot csinálni..... .....Elég az, ha hűségesen magunkba fogadjuk -és amikor úgy érezzük, máris továbbadjuk. ....Nem féltékeny, nem kérkedik, csendes, alázatos -ez, ami a szeretetben olyan csodálatos..... ....Kerüli az erőszakot, hisz a békességben Nincs is nála fontosabb társ, egy nagy betegségben.... ....Nem pirula, nem orvosság gyógyít meg sebeket Többet ér mindennél a tiszta, hű szeretet....! ****Pedig ,,ő" csak halkan, csendben**** "Osztogatja magát..... ...Mindenki szivében lelje meg otthonát!!!
Uborka a tananyag (Vicc Toplista 1. helyezett) Iskolában a gyerekek az uborkáról tanulnak. A tanárnő felrajzol egy uborkát a táblára mire az osztály elkezd hangosan röhögni. A tanárnő bepipul és rászól Mórickára: - Szerinted mit rajzoltam a táblára? - Egy faszt! A tanárnő teljesen elképed és rohan az igazgatóhoz, hogy odahívja. Az igazgató bemegy az osztályba: - Gyerekek mi ez a rendbontás és ki rajzolta ezt a faszt a táblára?
brasso 3 évvel ezelőtt
fuj a szel itt.......
A szőke titkárnőt első munkanapján elküldik kávét csinálni. Mivel még sosem főzött kávét, lemegy a közeli presszóba egy termosszal. - Elnézést, belefér ebbe a termoszba hat csésze kávé? A pincér nézegeti a termoszt egy kicsit, aztán felel: - Igen, azt hiszem hat csésze pont elfér benne. - Ó, ez nagyszerű! Akkor kérek kettőt cukorral, egyet cukor nélkül, egyet tejszínnel és két capuccinot!
HAT ITT SEMMI NEM VALTOZOT !!!!!!! KAR IDE MEG BENEZNI IS!!!!!!!
Pődör György Visszatérés az üres szülői házba Kopott kredenc, üres szenesvödör: a feledés rozsdaként szöszmötöl. Lyukas lavór csupán az emlékezés, megkezdett kenyérben felejtett kés. Visszanéznél, de itt már nincs kire: a világ zanzásodik kicsire. Ásít a repedt kályha. Rég kihűlt. Elment tavaly, aki mellette ült. Valaki néz a tegnap ablakán: kép lehetett a falon hajdanán. Az asztalon ott szárad a vekni, próbálja a kopott kést feledni.
brasso 3 évvel ezelőtt
000000000kerjuk vissza a regi formátumban
martabottyan 4 évvel ezelőtt
Hat ez egy vers lett volna , de ha valaki ezt versnek nezi ha ranez en megeszem a kalapom!!! Borzalom anit tettek ezzel az oldalal!!!!!
Hat ez egy vers lett volna , de ha valaki ezt versnek nezi ha ranez en megeszem a kalapom!!! Borzalom anit tettek ezzel az oldalal!!!!!
Előszó Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek Próbáltam súgni, szájon és fülön, mindnyájotoknak, egyenként, külön. A titkot, ami úgyis egyremegy S amit nem tudhat más, csak egy meg egy. A titkot, amiért egykor titokban Világrajöttem vérben és mocsokban, A szót, a titkot, a piciny csodát, Hogy megkeressem azt a másikat S fülébe súgjam: add tovább. Nem mondhatom el senkinek, Elmondom hát mindenkinek. Mert félig már ki is bukott, tudom De mindig megrekedt a félúton. Az egyik forró és piros lett tőle, Ő is súgni akart: csók lett belőle. A másik jéggé dermedt, megfagyott, Elment a sírba, itthagyott. Nem mondhatom el senkinek, Elmondom hát mindenkinek. A harmadik csak rámnézett hitetlen, nevetni kezdett és én is nevettem. Gyermekkoromban elszántam magam, Hogy szólok istennek, ha van. De nékem ő égő csipkefenyérben Meg nem jelent, se borban és kenyérben, Hiába vártam sóvár-irigyen, Nem méltatott rá, hogy őt higgyem. Nem mondhatom el senkinek, Elmondom hát mindenkinek. Hogy fájt, mikor csúfoltak és kínoztak, És sokszor jobb lett volna lenni rossznak, Mert álom a bűn és álom a jóság, De minden álomnál több a valóság, Hogy itt vagyok már és még itt vagyok S tanúskodom a napról, hogy ragyog. Nem voltam jobb, se rosszabb senkinél, Mégis a legtöbb: ember, aki él, Mindenkinek rokona, ismerőse, Mindenkinek utódja, őse, Nem mondhatom el senkinek, Elmondom hát mindenkinek. Elmondom én, elmondanám, De béna a kezem, s dadog a szám. Elmondanám, az út hova vezet, Segítsetek hát, nyújtsatok kezet. Emeljetek fel, szólni, látni, élni, Itt lent a porban nem tudok beszélni. A csörgőt eldobtam és nincs harangom, Itt lent a porban rossz a hangom. Egy láb a mellemre lépett, eltaposta, Emeljetek fel a magosba. Egy szószéket a sok közül kibérelek, Engedjetek fel a lépcsőjére, kérlek. Még nem tudom, mit mondok majd, nem én, De úgy sejtem, örömhírt hoztam én. Örömhírt, jó hírt, titkot és szivárványt Nektek, kiket szerettem, Állván tátott szemmel, csodára várván. Amit nem mondhatok el senkinek, Amit elmondok mindenkinek. Karinthy Frigyes
Hat az ewgesz egyu nay semi vacak az egesz oldal rosszabb mint volt
brasso 4 évvel ezelőtt
Na,valahogy bejelentkeztem,de orjito Miert kellett ezt igy modositani,nem lett jobb Sot
Hat valoba nagyon vacak meg az elobbi irasomat sem tette be, SZERETNEM VISSZA A REGI JO OLDALT!!!!!!!!
brasso 4 évvel ezelőtt
Nem tetszik nekem ez az uj forma egyaltalan
brasso 4 évvel ezelőtt
Sziasztok!csak bekukkantottam
Neked ajánlom, kedves Barátom, aki megtiszteltél a bizalmaddal, s akiben én is bízhatok! Virág Zsófia Barátságod Barátságod: lélek-gyémánt. Szilárd és fényes, fénye szép. Barátságod: szívnek tüze. Melenget, gyógyít, csendben ég. Barátságod: mosolygó szempár. Biztat a bajban, felvidít. Barátságod: tárt karokkal vár... Átölel... fészek, mely simít. Barátságod: szavak balzsama. Lélek húrjait pengeti. Barátságod: értő figyelem. Lelkem roppanni nem engedi... Barátságodat köszönöm Neked! Hogy ráleltem, oly szép, oly öröm! Barátságodat őrzöm, míg élek: S újra meg újra köszönöm!
Sziasztok En mar nemtudok maskep irni cask a word oldalon es utanna bemasolni, mashelyen ugy ugralnak a betuk, to volt mig Mihaly kent volt Sydneybe akkor az o nagy gepet hasznaltam, Anna egyaltalan nem irigyelek a zaj moiat en magamreszerol imadom a csendet nost hogy Mihaly sem volt itthol neg a kutyak is cask aludtak es a kutya sem nezet ram es a tekefon sem csonget, mert en hivtam oket. Kati a krumpli nalunk is ki szokot hajtani az eso csinalta nalatol boszos ha benne hagyatok a foldbe Koran les tavasszal krumplitok, nelunk tavaj nem volt annyi mint amit elvetetteunk es nagyon ugy kesz hogy most sem less azert vetettunk 2 sort, mar olyan 10cm magas, Meg a vet palantak is elnek az enyemelet meg nem ultettem ki sajnalom oket mert azok magyarmagbol keltek. Pista most latom a Magyar hireket hat nem mondon van ott eso es sar is irigyelek erte beneteket, remelen nem ont koi a tavatok es nem less baj, nekem is van meg nectarian a melyhutobe, de egyekore marad is nincs idom kifozni, hisz az en baracsjaim megint elfagytak Panni van Sztefonak gumi csizmaja mert akor igazi a locsipocsi a tocsakba, mikor az enyemek kicsik voltak es meg eso is volt micsoda orom volt nekik minden tocsaba bele ugralni, Ikonka sikemar kibeszelgetni magatokat, vagy meg mindig megy a mese, hogy erzi kicsilanyotok magat Angkiaba, van e honvagya, meddig marad, nefelejtsd el ha megy vissza ha faj is a szived ne mutasd neki, hidd el neki is nehez less isment elmenni , de bisztasd magad hamarosan jon majd az ujabb latogatas, o nincs oltyan messze mint mi voltunk a mi szuleinktol Hat mivel masolok igy bemasolom mind a ket helyre es megyek etettni szep estet es allmokat nektek Marta
bimbirke 4 évvel ezelőtt
Sziasztok ma felszedtük a krumplit is,2 talicska lett,nagyon szép,egészséges krumpli és nagyon érdekes dolog történt az idén: a rendes,érett krumpli mellett sok újkrumpli is van :O ,hát ezért nem akart elszáradni az inda! Ma még szép idő van,de holnapra már esőt mondanak mindenkit puszilok Kati
brasso 4 évvel ezelőtt
Egyszerre irtunk,bizony,Sanyi is szeretne Majd jovore ,ha minden rendben lesz,akkor teljesulnek ezen vagyak is
brasso 4 évvel ezelőtt
Sziasztok! Katinka,gyogyulast kivanok,mielobb Szep ,nagyon ez az eletforma,egeszseges kornyezetben finom,friss gyumolcs,zoldseg,husika Mi kell ennel tobb?idilli kornyezet De ,viszont sajnalom,hogy nem josztok,ugyanakkor tudom,hogy nincs mas valasztasotok,hiszen ,nem birjatok ott hagynia gazdasagot Marta,nonek e a kis kacsak?na tenyleg aludnom kellene (L) :*
cicero6 4 évvel ezelőtt
Sziasztok! Anna, sajnálom hogy ilyen sok rossz történik veletek. :( Őszinte részvétem a Családnak! Márta valóban érdekes lehetett a kakas kergetés. Én nem tudnám levágni... Gyáva vagyok. Pedig amúgy szeretem a finom húslevest és a paprikást is. Kati mi sem megyünk egymás nélkül már nagyon. Megszoktuk már azt hogy együtt megyünk ha menni kell. Nekünk azért könnyebb elmenni több napra is, mert mindig volt (van) szomszéd, akire rábízhatjuk a cicáinkat (négyet) és a két vén kutyánkat. Sajnos a idősebb Foltos már töksüket és alig lát... A Pikszi egy évvel fiatalabb, de nagyon kövér, alig bír menni... szerintem cukros... :O Ilonka, biztos nagy most nálatok a boldogság hogy hazajött lányotok. Mi is várjuk az október 23 -át amikor hazajönnek a család ifjabb része ;) Ma voltam a tavon, miután megnéztem a felhőképet, az előrejelzést és úgy találtam hogy tűrhető idő lesz. Sajnos nagyon heves szél fújt. Kevés halat fogtam. Sokszor eszembe jut Sanyi, hogy milyen jó lenne, ha együtt lehetnénk és horgászhatnánk. Most igaz nincs már jó idő, így "lányoknak" nem való ez az idő. Azonban ti Marival ha akarnátok szintén jöhetnétek, vagy otthon beszélgethetnétek. ;) Mindenkinek jó egészséget kívánok! Pista
bimbirke 4 évvel ezelőtt
sziasztok Anna,őszinte részvétem a családnak...ez borzasztó! :( Én is meg vagyok fázva,már szombat óta,most meg olyan a hangom,mint a repedt fazék,de szerncsére már jobban vagyok.Tegnap voltam otthon...jó volt! Ilonka,mennénk mi hidd el,de nem tudunk kimozdulni mind a ketten,mert itt a kutya,macskák,tyúkok....egyedül meg egyikönk se megy el hosszabb időre...ez van,ezt az életformát mi választottuk :) Márta,jót nevettem a kakaskergetésen :D ,de mostmár nem ficánkol őméltósága ;) ...és tényleg,mi lesz szegény tyúkokkal?nem hagytál kakast,valami ifju titánt? puszi mindenkinek Kati
brasso 4 évvel ezelőtt
Sziasztok!vegre megvagyok,a mosassal,fozessel ,sutessel vasarassal,de hulla faradtan Most muszaj pihennem mert 3ora ota talpon vagyok,gyonyoruseges nap sut ,be is szaradtak a frissen mosott agynemuk,meg mindem Szep delutant kivanok mindenkinek
brasso 4 évvel ezelőtt
Sziasztok! Marta,akkor mar eddig megfott a toltott kaposzta,jut eszembe,meg kell vennem a kaposztat telire ,hordoba tenni,meg sarvalni Lehetseges,ma azt is elintezem?nem tudom,mert sok dolgom van,meglatjuk,latom jovo hetre havazast mutatnak,es minuszokat Brrrrrrr Azt jelenti nagy toltelekeket keszitesz,hogyha,6db van,itt en apro toltelekeket keszitek ,abbol lehet enni kinek kinek kedve szeruint Meg nem tudom Marta,meddig marad a lanyom,de tenyleg jo hogy par napig itthon lesz sot nalunk,mert az o lakasa ki van adva Kellemes napot mindenkinek egeszseget kivanok (L)
Sziasztok Hat Anna nem is tudom hogy mit szoljak hozza hisz ez egy borzalmas egy csapas az egesz csaladnak nekem a hugom halt igy meg 42 eves volt es a batyam meg 50 evesen szivszedulesben. ott is mind kethehyen 2-2 gyerek maradt hatra. Oszinte reszvetem a csaladnak, tudod ilyenkor azt szoktak mondani szep halala volt, de a csaladnak meg egy borzalmas csapas. Ilonka akkor most meg less az orom meddig marad a lanyod otthol, remelem a Karacsonyt nem kettesben fogjatok toltani tavol a csaladtol mint mink szoktuk. Pista akor meg volt az orom a cicaknak. Kati tenyleg lassan befelyezitek a kerti munkakat es szeplenne egy jo pihenes Ilonkajeknal nektek is. Panni remelem ha felebredsz nem lesznek olyan meglepeteseid mint reggel volt. En lassan kimostam es elovettem a toltotkaposztat hogy azt fozek hatha Mihaly haza jon, de ha nem az se baj mert en is nagyon szeretem, en mikor frissen toltom a kaposztat 6 toltelekes csomagokba fagyasztom le es igy cask kiveszem es lehet fozni. Szep allmokat nektek Marta
brasso 4 évvel ezelőtt
Sziasztok! Anna,nem hiaba mondjak,a baj,sohasem jar egyedul Sajnalom nagyon sajnalom az artatlan gyereket de a fiatalt es a parjat is,nagyon fiatalon ment el alig par ev kulombseg van az en gyerekeimhez kepest Ez tenyleg borzalmas tragedis Neked mielobbi gyogyulast kivanok Nagyon kellemetlen az a sok zaj,de sajnos nincs hova elmenni nektek ,es nem is csak par naprol van szo Reggel megyunk ,illetve a fiam es ferjem mennek kocsival a lanyom ele a repterre,en itthon maradok sutni fozni,futeni Kozben vegre ma leszedtuk a szolot,le is szemeltem,mar csak daralni kell Egy dologgal kevesebb Kellemes szep estet kivanunk mindenkinek
mamika101 4 évvel ezelőtt
Sziasztok! Én még mindig köhögök.Az idő is pocsék,sötét van,esik az eső és fúj a szél.A tatarozás már lassan elviselhetetlen lesz pedig igazából most kezdtek hozzá.A fúrás hasogatja az ember agyát.Elképesztő. 5-én jött Szandika Botikával,ez hétfői napon volt pénteken jött volna Pityu is és vasárnap együtt mentek volna vissza. Csütörtökön hirtelen meghalt Pityu nővérének a férje.Megrepedt az Aorta a szívében és elvérzett.39 éves volt.Ez borzasztó.8 éves a kislánya.Hétfőn lesz a temetés Hódmezővásárhelyen.Szandikáék is mennek a temetésre és pár napot ott is maradnak. A nászasszony is kórházba került, mentő vitte csütörtökön.Nagyon kevés volt a vas a vérében.Kristófka szülinapján látszott,hogy nem jól van. Kicsit jobban van,de az orvos szerint nem élhet egyedül.Ki tudja mi lesz a sorsa.A gyerekek dolgoznak,az otthonba nem akar bemenni,pedig az Pakson van és helyben lenne. Benike is jár óvodába,nagyon szeret.Reggel már korán menni akar. Botika nagyon szépen áll. Mindig van valami baj.Elkezdődik és nem tud befejeződni,egyik jön a másik után. Vigyázzatok magatokra. :* Mindenkinek
brasso 4 évvel ezelőtt
Sziasztok! Ma reggel,harmatosak voltak a haztetok,de utana gyonyoruen kisutott a napocska,gyorsan kitakaritottam,Marta,akkor jot nevettem a kakas kergetesen,de jo hogy elkaptad a frakkjat, Eszembe jutott ,amikor igy osszel,Anyu is kakast vadasztatott az ocsemmel Ilyenkor mar ki voltak engedve a kertbe,szabadon jarkalt a majorsag szedegetett,kozottuk nagy peckesen a kakas banda is Egy ilyen vadaszaton ocsem is szaladgalt jo darabig,de utana feljott elvette a parittyat,es szepen lelotte a kakast,na igy konnyebb volt neki Milyen regi emlekek ezekj Jo sokat kell locsolnod otthon a kiskertben ,ha nem esik az eso,de ugy veszem eszre ,ott ritkan esik,csoda hogy megterem egy es mas Papayat meg en sem ettem,habar lattam itt is,csak eleg draga,igy ....sohasem szantam ra magam Istvan akkor a halacskakkal elegedettek a cicak Bizony,utobbi idoben sok minden valtozott az eletunkben,neha alig birjuk az iramot De szep helyre mennek,ok boldogok es akkor mi is azok kell legyunk Anna ,tenyleg regen volt,de biztosan jonni fog,amikor lelkileg uyy erzi hogy itt a helye, Nehez idoszak,amit nehez atveszelni,de a muszaj az nagy ur Panni,gondolom boldogan toltod a napojat,most hogy itthon vannak a kincseid Katinka,eljohetnetek hozzank igy osszel par napra,annyira jo lenne,ujra kicsit tarsalogni Itthoni,hazi palinkat kostolni regi es uj bort Jo nagyokat setalni Szep kellemes napot kivanok mindenkinek
Sziasztok, bejottem a Mihaly gepjebe itt sokkal konnyeben tudok irni, kihasznalom hogy nincs itthol. Hat Pista borzalmas jo lenne abbol az esobol itt, reggel este vodorel locsolok, a Mihaluy kis uszodaja hamarosan kifogy 4500L viz volt benne, de hat a por miat ugysem furodot volna benne mert nagyon szep piros let a viz. ;) Kati ma en is kakast vagtam tudod itt volt az a 2 oregkakas amit Mihaly nemengedet levagni, de mar olyaoreg volt hogy 40 db tojasbol cask 5db kiscsirke keltki, igy hogy most nincs itthol hat elhataroztam hogy levagom oket, reggel 5 orakor kimentem a korom sotetbe hogy konnyen megfogjam a voros kakast bent a tyukolba, hat az a nyanvat kakas meg a sotetbe is lat, 6 oraig kergedtem aztan feladtam es atmentem a masik olba es megfogtam az oreg feheret, mert mar fot a koppoviz javaba, mikor a fehernek leteptem a tollat visszamentem es ujbol kezdtuk a futkosast, valami borzalmas latvany lehetet ahogy egy ven asszony kerget egy ven kakast, de megmondtam neki hogy en is makacs vagyok nem cask o es ma megkel neki dogleni ha tetszik vagy nem neki es sikerult is 7 orakor megfognom, mar mind ketto a fagyasztoba van az a halya kisutve tobb mint felliter zsirjuk let. Utanna beszeltem csak Mihalyal es tudjatok mit kerdezet? azt hogy mikor teszem ba a masik kakast es mikor mondtam majd estere ha sotet less , megkerdi hogy mi less addig a tyukokal kakas nelkul :D Meg mindig nem tudom mikor jon meg gondolom a hetvegere hazajon es hetfon megint vissza megy, holnap mar tobet tudok. Tudtok valamit Annarol most a sok munkaval nagyon elmaradtam veletek talakozom a Facen , de ot otsem lattam mar reg. Pista azert vigyazal a tonalo tudod ott nagyob a szel is mint mashelyt most itt is deli szel fuj es eleg erosen igy a levego is hideg 23 fok van de sokkal hidegebnek lehet erezni. Ilonka ha Becsbe is eljutok okvetlen nezetek meg a kastely valami gunyoru . Meg szerencse higy cask egyevre menek a fiadek, igy a kis Lorandka nem nagyon fog meg hianyolni, de ti annal joban, szerintem nektek Magyarorszagra ingyenes jegy jar es tudtok kozlekedni vonatal es buszal is. Legalab meg mikor mi otthol voltunk mi sem fizetunk a villamoson Pesten. Panni, miert nem mesz el a karodal az orvoshoz, talan meg is van segitseg vagy valami crem ami csokkentene a fajdalmat, igaz en is utalom a gyogyszert inkabb kinlodok az eros fejfajasal is mint vegyek be valami @ amitol szedulok es vezetni sem vezethetek es meg nem is bisztos hogy segit a doki szerint. Na elmentem kezdem a locsolast mert hiaba kuldted felem az esot Pista nem jot ide megallt Sydneybe :~( Szep napot nektek Marta
cicero6 4 évvel ezelőtt
Sziasztok! Ilonka olvasom hogy Fiadék Révkomáromba mennek. Sajnos a fiatalok keresik a számukra kedvező lehetőségeket. Én sem gondoltam volna hogy ennyire megváltozik itt is minden. Azonban elfogadjuk az élet alakulását, és várjuk a napokat amikor meglátogatnak gyermekeink bennünket. :O Panni sajnálom hogy probléma van a kezeddel. :( Kati nálunk sokan bele egyeznénk az olyan szennyvíz megoldásban, mint ami felétek van. (vagy lesz) Délután fogtam elég sok halat (keszeget). Lesz egy ideig kaja a cicáknak. Este ahogy hazaértem elkezdett esni az eső. És most is esik. Márta teljes erőmből próbálom küldeni felétek az esőt, de gyenge vagyok hozzá :~( Mindenkinek jó egészséget kívánok! Pista
brasso 4 évvel ezelőtt
Sziasztok! Vendegek jol ereztek magukat,aztan elmentunk unokazni,veluk felmentunk a varosba ,regi foto kiallitas van,azt megneztuk Aztan ,vacsi es piheno Vegul jo hogy megoldodott,es mukodik a topik Szep estet kivanunk mindenkinek
cicero6 4 évvel ezelőtt
Sziasztok! NÁLAM IS MŰKÖDIK MÁR !!!! ;) Most megyek ebédelni, aztán lehet megnézem a tavat (tópartot)... Majd estére talán bővebben írok... Pista
Sziasztok ugylatszik megjavult a topikunk , de en mostmar megyek aludni Szep napot nektek marta (L)
:) ;) (F)
:) ;) (F)
cspanni 4 évvel ezelőtt
Sziasztok :) Tina érdeme a szülinapi buli szervezése és kivitelezése.Volt pár gyerek aki nem jött el,mert betegek.Köztük Viktorék keresztlánya is,így szombaton nem is mentek köszönteni.Így is elég sokan voltunk,jöttek-mentek a vendégek.Alex majdnem végig aludt,kézről-kézre járt és mindenkinél elaludt.Minden elfogyott,pedig Viktor is vett ropit,perecet és pufit több zacskóval. Nálam is össze-vissza ugrál a fórum tegnap óta. Itt is be van borulva,de nem esik az eső,nekem sem kell főzni,csak vásárolni kell. Sok :* mindenkinek.legyen szép napotok.
brasso 4 évvel ezelőtt
Na,vegre! Sziasztok! Kozben beszelgettem a Lanyommal,Skyp on Itt ma nem esik az eso,de olyan szurkeseg van,hogy csak na Ma sem fozok van meg minden Vendegek jonnek ,talan gyorsan sutok par darab fankot azt mindenki szereti,vagy langost azt is Semmi uj a nap alatt (L)
sziasztok be lehetet joni!!! :D :D :D :D :D
brasso 4 évvel ezelőtt
Sziasztok! Panni,szep szulinapot szerveztetek Stefonak,orveneett is biztosan Szep csalad ,szep gyerekek Karodra vigyazni,remelem ,nem lesz semmi komoly problema Nem lehet semmit tenni?ez olyan furcsan rideg ,az en szemszogembol Semi torna?valami ami stimulalja? Itt tovabbra is esik az eso,neha szunetel,de az ritka,ugyhogy ,Sanyi intezte a dolgokat en sutottem egy friss hazi kenyeret,de ennyi volt a mai aktivitasom Nezzuk a Duna Tv Egyelore csend van,remelem ma nem jon senki Holnapra igerkeztek Azert mar vegre egy kis jo idot is elfogadnekcsutortok ota ilyen ramty ido van Panni,jo sokat sutottel,es mind elfogyott :) Stefo megdicserte,ez mindent meger Edes kis okos fiu Szep napot kivanok mindenkinek
cspanni 4 évvel ezelőtt
Sziasztok :) Nálunk ma már nem esik az eső,reggel pár percnyi napsütés után megint szürke lett minden,de most elkezdett világosodni,lehet,hogy lesz belőle még pár percnyi napsütés. Ilonka a csóró pogácsát tegnap reggel sütöttem meg,szombat este a levelest sütöttem.Viktor még mondta is,hogy minek csinálok annyit.Mondtam neki,ahogy Attilát ismerem,az egész tállal az ölébe fogja venni és nézheti mindenki,hogy marad-e.Stefo is nagyon ette,nem is akart ebédelni,közölte a mama sütije finomabb mint az ebéd,nem kérek ebédet.6 tepsi sós süti lett,el is fogyott.Nem tudom miért,nekem mindig omlós lesz,akár margarinnal,akár zsírral csinálom,a szomszédasszonynak meg leveles és puha lett,lehet,hogy nem jól sütöm ki,vagy a sütők nem egyformák? Tina rakott fel képeket,az én idővonalamon is látható. Nálunk a csatornadíj sokkal drágább,mint a vízdíj,kb.50%-al. A jobb karom nagyon fáj,Ildi,a másik menyem szerint izomsorvadás van benne és semmit nem lehet vele csinálni.Mindenesetre ha fáj is azért használom,nehogy lebénuljon. ....és lőn Napocska!!!! Sok :* mindenkinek,további szép napot kívánok.
brasso 4 évvel ezelőtt
Csak a szep ,nagy kerek szamert irtam,de tenyleg esik az eso
brasso 4 évvel ezelőtt
Erre ebredtem :~(
brasso 4 évvel ezelőtt
Szakad az eso :D
brasso 4 évvel ezelőtt
Sziasztok! Katinka,a doritricin nagyon jo volt nekem,ma mar estere sokkal jobban vagyok,elmult a nemasagom is es szerencsemre mar nem kohogok Eleg sokba kerul a csatorna Orommel olvastam hogy egyebkent jol vagy a sziveddel,nekem is fel orrom folyt tegnap,de ma mar az is elmult Delutan varatlan vendegunk volt,aztan jott a fiam is,1evig Szlovak Komaromban fog dolgozni,ott elnek addig ,na szoval a lanyom Angliaban a fiam Szlovakiaban Bru hu hu :( de ez van Egyebkent ma egesz nap hideg szel fujt ramaty az ido nagyon Remelem holnap jobb lesz,mert dolgom volna A kapun belul itt is a mi koltsegunk barmilyen munkalat barmilyen szolgaltatasban Itt annyi szennyvizet fizetunk,amennyi a viz,ha 30 lej a viz,30 lej a szennyviz ara is,mert amennyi bejon annyi ki is megy?,de ami meg vicces az hogy ocsemeknek nincs szennyviz csatorna,es a szamlajukra megis beirtak a viz szamla melle,hogy mennyi a szennyviz elvezetes,na erre varrjatok gombot Vannak ilyen furcsasagok Szep estet kivanok mindenkinek :*

Magazin