Keress receptre vagy hozzávalóra
Recept feltöltés
Kategóriák

FÓRUM

Kategóriák

Fogyós tea

70
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá!
hamori01 14 évvel ezelőtt
Van valaki közületek az iwiw- en, mert ha igen ott is tudunk irni egymásnak bizalmasabb dolgokat. (F)(F)
csibe74 14 évvel ezelőtt
Ha jól emlékszem \"Natur Varázs\". Megpróbálom. Remélem jó lesz. De addíg írjátok le légyszi a tapasztalataitokat. Már aki issza. :-)
Lányok írjatok magatokrók, kor, hol laktok és mennyit szeretnétek fogyni ?? A tea neve ( ha igaz ): Natur varázs :*:*
fehercsilla 14 évvel ezelőtt
A tea neve mi?
Clarica 14 évvel ezelőtt
De még mennyire jól!!!!! Nekem 35kg. feleslegem van, már annyimindent megpróbáltam, de csak nemakar lemenni. Esténként olyan hangosan korog a gyomrom, hogy a kiskutyám borzasztó gyanus nagy szemekkel néz rám, hátha ez most segíteni fog. A teát már keresem a környéken, de még nincs én Baja közelében lakom. Ja szevasztok.(F)
csibe74 14 évvel ezelőtt
Szia Hamori! Engem nagyon érdekelni, hogy milyen módszerrel fogysz. Várom a folytatást!:-) Azt mondod, hogy jó a hatásfoka. Nagyon jól hangzik.
Hát persze, hogy megírom. Holnap már el tudom mondani egy-két nap tapasztalatát. A mai nap alapján szerintem nem úgy hajt, hogy ne lehetne kibírni .... ,de majd holnap okosabb leszek, legalábbis remélem. Higgyétek el én is úgy vagyok vele, hogy nem merülök bele a kiadásokba, én már mindennel szemben szkeptikus vagyok. Próbáljátok ki az almaecetet. Minden evés előtt egy kanállal kell vizbe, vagy valamibe rakni, nagyon jó zsíroldó. Ittam én már csodaitalokat havi 10.000 .- ért. Akkor használt, ha nem ettél mellette. Koplalás mellett meg nem kell ennyit költeni ,nemigaz. Szerintem ti még fiatalok vagytok én már nem, igy szerintem széles palettával \" dolgoztam \" fogyi ügyben. Egy megoldásvan az életmód váltás, keveset enni, ésmegválogatni, hogy mit. Én most valamit próbálok 10 napig ha ez beválik és érdekel benneteket megírom nektek. Ráadásul nem pénz kérdése. Előre nem akarok beszélni róla, de sikerül elmondom. Eddig a teával együtt igen jó hatásfokkal fogyok. További szép napot.
inndda 14 évvel ezelőtt
Ezek szerint reggelente még nem dolgozott....mert engem is ez érdekelne elsősorban, a vízhajtó hatását \"könnyebben megoldanám\" esetleg. Én is így vagyok, mint gondolom a legtöbbünk, sokmindent próbáltam már, de ami nem kaja, tehát \"csoda-izé\": bogyó, shake, kevert-kavart valamik, azért azokkal vigyázok. Legtöbbjük csak a pénztárcát fogyasztja, nekem pedig nem ez a célom. :) Ugye megírod majd, mennyire gyorsult fel az életed reggelente? ;) Addig csak utánajárok, felénk egyáltalán lehet-e kapni, vagy csak előre szervezkedek. (F)
HIT 14 évvel ezelőtt
Gondoljátok, hogy ez a tea az a tea amit a Csala Zsuzsi ivott? Illetve iszik. Én neki hiszek de félek, hogy valaki megint nagyot akar szakítani a túlsúlyosok kárára.Ő isemlítette,hogy 1 pár napig a kishelyiség közelében kellett tartózkodnia de víz ügyileg vagy szaporább dolga volt? Mit tegyen aki aranyeres? Vagy ez idővel rendeződik?
Ja a lényeg, hogy egy doboz állítólag 1 havi adag. :*
Szia ! Hát még nincs nagy tapasztalatom, mivel csak 3 napja iszom. A lényeg az, hogy azt irja lefekvés előtt kell inni. Nekem az nem vált be, mert akkor egész éjszaka járkálok a legkisebb helyiségbe. Ezért én úgy csinálom, hogy este 6 után iszom meg, igy 11 ig mig lefekszem kihajtja a vizet, mert van benne kis vízhajtó. Igy az éjszaka nyugodt. Hogy reggel mit \" csinál \" még nem tudom, de pár nap múlva már okosabb leszek ilyen téren is. Bevallom nekem mindennel kapcsolatban azért fentartásaim vannak, mert én is már mindent kipróbáltam, s nem igazán jött be semmi. Ha bármi kérdésed van nyugodtam írjál vagy ide vagy a hamori01@yahoo.comra Üdv.
inndda 14 évvel ezelőtt
Sziasztok! Engem is érdekelne a tea. Kedves Hamori01, légyszíves írjál már kicsit bővebben: milyen, mekkora adag van a csomagban, és ha este megiszod, reggel milyen és meddig tart a tisztító hatása? Szeretném kipróbálni, de ha korán kell indulnom, nem tudom, végzek-e addigra ezzel a dologgal. Előre is köszi, és sok sikert mindenkinek!!:)
Sziasztok Sorstársak (F)(F) Véletlenül beleolvastam a fórumotokba. Pár nappal ezelőtt vettem én is a teából. 1900.- Ft volt. Én nem Bio, hanem egy Herbáriás boltba vettem, minden további nélkül volt belőle. 3 este ittam belőle, nekem nem túlságosan izlik, de nem az a lényeg. Izesítés nélkül nem tudom meginni. tettem bele egy kis almaecetet, ami önmagában is nagyon jó zsiroldó és tisztitó hatású. Szinte 2 óra alatt tapasztaltam a vízhajtást. Pár nap alatt lement 2 kg. Ami bizonyára nem fog menni ilyen iramban, de az nem is lenne jó. ;) De a dobozra rá van ám írva, hogy azért a kajával vigyázni kell. ;) Én személy szerint nem hiszek abban, hogy ugyanúgy lehet mellette enni. Ez is azt írja, hogy szénhidrátot, cukrot, zsírt kerülni kell. Sok sikert kívánok nektek a teához. Marika (F)
pamacs49 14 évvel ezelőtt
Szia;) Most megyek bióboltba, drukkolj , hogy kapjak teát . Remélem nekünk is sikerül majd fogynunk hosszú távon. Te milyen boltban kaptad meg a teát gyógynövényben vagy drogériában ? Szia Pamacs:)
Incendens 14 évvel ezelőtt
Szió Pamacs:) Nos, terheseknek szoptatósoknak nem ajánlott. Azt irják még, hogy ha valamilyen gyógyszeres kezelés alatt áll valaki, beszélje meg orvosával az alkalmazást. Gondolom azért fontos, hogy nehogy kipucolja a sok salakkal együtt a gyógyszert is. Étvágyhoz pedig annyit, hogy Csala Zsuzsa direkt kihangsúlyozta, hogy nem változtatott semmit az étkezésén. Úgyhogy nem biztos, hogy kellene még valami mást innod ehhez. Ha tudod, mindenképp próbáld ki szerintem. Látod, ő is éveken át küzdött különböző fogyókúrákkal, és nem sikerült. Remélem, nekünk menni fog:))) Sok sikert, és kitartást Neked is, és jó egészséget:)))
pamacs49 14 évvel ezelőtt
:~( Szia Incendens Most próbálom felhajtani a teát, eddig még nem sikerült. A használati utasitáson nincs olyan feltüntetve , hogy ki nem ihatja. Ha igen ,irdd meg. Ha iszod elveszi az étvágyadat.? Nekem olyan tea is kellene ami elveszi az étvágyat , ha tudtok ilyet irjátok meg. Pamacs;)
Szió Pamela! Képzeld, kaptam teát!!!:)))))) 2200 Ft volt, és napi egyszer, este kell meginni 4 dl-t. Kicsit mentás illata van. Tulajdonképpen ez egy vastagbél tiszitió, epehajtó, vizhajtó és ilyesmi van benne. Nagyon örülök neki, és szerintem még akkor is jó, ha semmit nem fogyok tőle, csak méregtelenit. Szal ezt muszáj volt leirnom:)))))
Köszi szépen, hogy segitettél:) Most már tudom, hogy mit keressek, körülnézek, hátha van még a tavalyi termésből is:)
dr.Pamela 14 évvel ezelőtt
Igen, én írtam a Storynak,és a következő választ kaptam:\" A tea neve NATUR VARÁZS, szinte minden Bio boltban és Drogériában kapható, de mivel többféle növényből tevődik össze, melyek szüretelése változó időben történik, nem kapható állandóan. Legközelebb szeptembertől lesz a polcokon.\" Próbálkoztam azért megvenni, de nem sikerült, gondolom ezért. Majd szeptemberben. Remélem segítettem
Sziasztok! A napokban olvastam, hogy Csala Zsuzsa nagyon sokat fogyott egy bizonyos teakeveréktől. Ha valaki hallott, ill. tud róla, legyetek szivesek segiteni. Amúgy mindenkinek nagyon sok sikert a fogyókúrához:):D

Magazin