Keress receptre vagy hozzávalóra
Recept feltöltés
Kategóriák

FÓRUM

Kategóriák

Fogyós tea

70
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá!
dennis12 2 évvel ezelőtt
Vagy az oolong teát :) http://egeszseg-vilag.hu/oolong-tea/
dennis12 3 évvel ezelőtt
A szűzteák nagyon hatásosak , itt olvashattok többet: http://szuzteakapszula.blogspot.com
hamori01 13 évvel ezelőtt
Ja és a mindmegettén van a receptje. Az egyéb fogyókúrák között. Próbáljátok ki !!!
Hahó itt vagyok ! Nem titkos módszert mondtam, hanem azt , hogy valamit kipróbáltam. Ez pedig a káp. leves, 7 napos. Tübbféle káp. kúrát ismertem, ezt még nem. Nekem bejött 1 hét alatt - 4 kg ment le, ami azóta sem jött vissza. Most mától újra csinálok egy kúrát,remélem ez is olyan hatásos lesz, mint a múltkori. Sok sikert hozzá nektek is. A natur varázs szerintem jó, már közel 3 hete iszom ( azt hiszem ), nem olyan drasztikus, ezért jobb,mint a mályvatea. Üdv.
dr.Pamela 13 évvel ezelőtt
Sziasztok, Százhalombattáról ha van itt valaki, akkor már itt lehet kapni, de felvitték ám az árát, 2400 Ft egy doboz. Láttam egy másik honlapon, hogy neten is meg lehet rendelni a teát, a cím: http://mir.co.hu/webshop Majd számoljunk be ám egymásnak, hogy mennyire használ, de legyünk kitartóak, mert nem egy hét alatt mennek le a kilók, meg fogjuk vissza magunkat a kajálásba is! + megfogadtam, hogy a \"Barátok közt\" alatt kondibiciklizni fogok, akkor talán nem lesz uncsi a tekerés.
inndda 13 évvel ezelőtt
Sziasztok! Még mindig nincs teám. Kapott valaki azóta? Hamori01, itt vagy még valahol? Azt ígérted, később beszámolsz valami \"titkos \" módszerről...;) Mikor jön el az ideje? Néha belesek ám hozzátok, nehogy kimaradjak valami új dologból! :P Jó hétvégét nektek! (F)
Incendens 13 évvel ezelőtt
Sziasztok(F) Szerintem a két teát ne idd együtt Ordas, mert utána csak Crepto-t fogunk Neked keresni, nem Natúr varázst:))) Szóval szerintem semmiképp, mivel mindkettőnek vizhajtó hatása van. Nehogy már elfogyj nekünk itt idő előtt...:)))) El kellene kezdenem a 4 naposat, de már megint csak húzom-halogatom.... No mindegy, előbb-utóbb rászánom magamat:) Sok sikert mindenkinek:)
Ordas 13 évvel ezelőtt
sziasztok! Már kiprobáltam a mályva teát.Első alkalommal az északa felénél zavart rötyire,másnap reggl ittam és gyorsabb volt,másfél két óra múlva hatott. A nehéz napok elött valami miatt feljött 3 kiló mérleg azerint,a tea használata után ez elmúlt.Lehet,hogy a felesleges vizet hajtaotta ki????? És ami fontos nem akarok utána enni semmit.A reggeli után is csak a babauci miatt ettem,mert ítgy jobban kajál, ha eszik valaki vele. Ha minden igaz -nem akarom elkiabálni,natúr hétvégén lesz.igérték.A kettőt lehet együtt használni? A mályvát mért heti 1x ajánlod???
Annamária38 13 évvel ezelőtt
Sziasztok Látom a mályva tea hatásait elemezgetitek. Tapasztalatom nekem is van. Tényleg olyan hatása van, hogy jobb ha csak akkor isszátok, amikor WC is van a közelben, mert igencsak drasztikusan mutatkozik meg a hatóanyag. Egyébként nagyon jó a méregtelenitésre. Heti 1x javasolt fogyasztani és gyógynövény boltokban lehet kapni.
lonika65 13 évvel ezelőtt
Sziasztok: Most találtam rátok, azt hiszem holnap én is megpróbálom beszerezni a teát van +30kilóm. Sok sikert kivánok nektek. Lonika65
Szia Trix! Köszi szépen, meg fogom nézni, remélem nekem is bejön:) Most viszont mennem kell, sül a grillcsirkém, és gyanús illatok jönnek a konyha felől:) Mindenkinek szép napot, és kitartást:)))
Trix 13 évvel ezelőtt
Sziasztok!:) Incidens! Nekem is gyengém az édesség. Lehet kapni olyan puffasztott búzaszeletet, aminek az egyik oldala csokis. A Tescóban olyat vettem, amin direkt fel van tüntetve az 1-es kód. A Rossmannban pedig kétfélét lehet kapni. Csokisat és joghurtosat. Nekem nagyon bejött. :)
Sziasztok:) Remélem előbb-utóbb mindenki hozzájut, csak attól tartok, hogy ennek is fel fog menni az ára szépen lassan, mivel most ez a sláger... A mályva teát én is ittam már, nekem kicsit drasztikus volt. Olyan mintha tömény hashajtót innál, de majd kitapasztalod:) A káposztaleves kúrát pedig kihagynám, mert már a szagától is rosszul vagyok, nemhogy megenném. Bár, lehet, hogy ez lesz a titok nyitja?:) Persze, mindannyian mástól és másféleképpen hízunk, de egy biztos, mindennek oka van. Nekem péládul az édesség a gyengém. Tudtok esetleg valami trükköt /a gyümölcsön kivül/ amivel ez orvosolható? Mindenkinek további sikereket:)
Ordas 13 évvel ezelőtt
Nem kaptam!:~(:~(:~( Most olvastam valahol a mályva teáról kiprobálom.Az egyik forumon-más honlapom-sokat panaszkodnak rá,de minden ilyen tea készítményre.Most ki tudja mi az igazság.Ha kitisztítja a bélrendszerem az sem gond. Nem adom fel a natúr varázst,keresem tovább!! Jó éjt!
Clarica 13 évvel ezelőtt
A Tea a gyógynövény boltokban kapható, de lehet hogy csak szept.-ben Neve Narúr varázs. Több féle gyógynövényből készül és nem mindegyik van kész az összeállításhoz. Bővebben olvashatsz róla a Story magazinban,
inndda 13 évvel ezelőtt
Itt tesco sincs, de a bio jó ötlet, jövő héten utánanézek. Köszi!
Ordas 13 évvel ezelőtt
Sziasztok! Én sem kaptam a patikában,nem tudtak hozni,de a tescoban van egy gyogynövéányes álítólag holnapra lesz.HA nem még mindíg vannak tartalékaim. Ha nálatok van gyogynövény bolt vagy bio ott biztos megrendelhető,probáld ki. üdv.
inndda 13 évvel ezelőtt
Sziasztok! Hát nálunk nincs tea, talán megpróbálnak utánajárni a patikában, de nem valószínű, hogy lesz, mert a rendszer sem ismerte fel a nevét, és azt mondták, valószínűleg nem OÉTI-s. Na, most aztán mehetek, csak tudnám, hova? Még hét elején benézek hozzájuk, hátha..... Ha valaki kapott, írja meg léci, hogy hol! Köszi! (F)
doric 13 évvel ezelőtt
Sziasztok! Most akkor NATUR VARÁZS, vagy VITÁL VARÁZS? Az első hozzászólások valamenyikében én Natur varázst olvastam.
Ordas 13 évvel ezelőtt
Sziasztok! Betévedtem hozzátok,látom ám,hogy a Csala féle tea tartja izgalomban a bandát.Én is elkeztem keresgélni,megkérdezetem a Tv2 ügyfélszolg tól:vitál varázs a tea neve.Ha minden igaz holnapra hoznak a gyogyszertárba.Ha érdekel valakit beszámolok róla.Üdv (F)
Lányok a mindmegettén az egyéb fogyókurák között nézzétek meg a gyors káposztás zsirégető diétét, én ebben a formában ezt nem próbáltam, de egy hét alatt 3,5 kg ment le szenvedés nélkül. Sok szerencsét hozzá mindenkinek.
Carolina212 13 évvel ezelőtt
Sziasztok! Engem is érdekel ez a tea, amiről irtatok! Aki issza közületek, azt szeretném megkérni, hogy irja le, milyen gyógynövényekből áll!!! Köszi előre is a segitséget!(F)
Sziasztok Lányok:) Mivel a hétvégét Pesten töltöttem, most tudtam csak a gépemhez férni, mivel csempe után futkostunk és pakoltunk egész nap. Alig birtam elolvasni a sok hozzászólást, és nagyon örülök, hogy \"idetaláltatok\":) Én bevallom, ma este ittam először a teából, tehát sok tapasztalattal nem szolgálhatok, de majd holnap...:) A tea leirásában az szerepel, hogy tulajdonképpen a vastagbről pucolja le a sok káros anyagot, ami az évek során rárakódott. Hihetetlen, de azt állitják, hogy van olyan ember, aki ebből 15 kg-ot is cipel éveken át. Igy a hasznos táplálékok nem tudnak felszivódni a sok haszontalan dolog miatt. Azt hiszem, már ezzel jól járnánk...Nekem kb. 25 kg-ot kellene leadnom, és kipróbáltam már egy csomó diétát. A baj azonban a jo-jo elv. Sajna mindig visszahiztam. De majd most...:) hamori, látom van jó diétád, én is kiváncsi lennék ám rá, majd lécci-lécci, jó?:)) Holnap mindenképp jelentkezem a beszámolóval, addig is jó éjszakát, sok sikert Nektek!:)
dinajda 13 évvel ezelőtt
Köszi szépen hamori01!:) Elkeztem mellette a 90 naposat is.Nekem nagyon tetszik ez az oldal és továbbra is fogom látogatni.]:
Ird be a google-ba, ott mindent megtudsz róla. Én úgy használom, hogy minden étkezés előtt egy evőkanállal rakok vízbe, teába, gyümilébe, vagy amit szeretsz. Nem tul jó izű ( ecet :( ) ,de a cél érdekében ki lehet bírni. Tudomásom szerint nagyon jó vízhajtó és zsírégető. Szerintem csak azzal fyózni nem biztos , hogy jó ötlet, de ez csak az én véleményem ;) Lehet kapni kapszulába is, de úgy kicsit drága:O
dinajda 13 évvel ezelőtt
szia hamori01!Az almaecetröl szeretnék érdeklödni.:D Én azzal szeretnék most fogyizni,leírnád hogy mit tudsz róla.Elöre is köszi.:*
Lányok van közületek aki nem csak hallomásból ismeri ezt a teát, hanem itta, vagy issza is ???;)
csibe74 13 évvel ezelőtt
Szia Clarica! Nekem a pajzsmirigyem 1 kicsit túlműködött /működik/ . Pontosan nem tudom, hogy most mi van, mert a háziorvos csak a \"TSH\"-t nézetheti meg. Az most jó volt. :-) Egyébként nekem is nagyobb a normálisnál. A pontos mérete: jobb 24X19X58; bal 22X23X54. Néha úgy érzem, mintha 1 sál lenne a nyakamon folyamatosan. Elég kellemetlen. Ja és a túlműködés egyetlen jó tünete nálam elmaradt. Nevezetesen a nagymértékű fogyás. :~( Nálam még nem mondták, hogy műteni kellene.
inndda 13 évvel ezelőtt
Sziasztok! Szia Hamori01, köszi a beszámolót!! A jövő héten utánajárok, van-e errefelé, hogy tudok hozzájutni. Azért olvasgatlak majd továbbra is benneteket, hátha új infókat is írtok majd!:) Mindenkinek szép napot kívánok! (F)
Trix 13 évvel ezelőtt
Sziasztok!:) Ezt a teát én is kipróbálom majd:) Bár szerintem önmagában nem lesz elég a fogyáshoz.:P
Szia Inndda ! Ma már jobban be tudok számolni a tea reggel kezdődő \" jótékony \" hatásáról. Szerintem elviselhető. Ébredéskor futsz egyet tőle, de szerintem nem olyan vészes, hogy munka előtt ezt ne tudnál elvégezni ;);););) Clarica, azért szerintem nincs rajtad + 35 kg ;););)
Clarica 13 évvel ezelőtt
Szia Csibe74! Az én pajzsmirigyem igen nagyra nőtt27x40mm-es, úgyhogy ki kell venni, de csak okt-ban lehet, mert volt egy másik műtétem és abból nehezen ébredtem fel. A dokinéni azt mondta várni kell még, elég nehezen vezsem a levegőt, és nagyon hamar elfáradok, plusz akadályozza a fogyást ami nagyon káros mert sok a túlsúlyom.
csibe74 13 évvel ezelőtt
Sziasztok! Clarica megkérdezhetem, hogy mi a gond a pajzsmirigyeddel? Mert nekem is gond van vele. Én nem tudtam, hogy emiatt nem csinálhatom a 90 napost. És csináltam 1 ideig. :-( Bár most nem szedek gyógyszert, de mennem kell rövid időn belül az endokrinológiára. Csak az a baj, hogy most elköltöztünk, és itt csak novemberre kaptam időpontot. Pedig 4 hetente kellene nézni az értékeket. :-( :-( :-(
Clarica 13 évvel ezelőtt
oké Felteszem az ebédet, utána jövök, addig is itt a finom Kávé, kapuccínó. Edészságetekre.(F)(F)(F)
Most mennem kell a fiamnak kell a gép, de ha gondolod holnap msn- en tudunk beszélgetni a fogyiról, hogy ki mit próbált ki és milyen eredménnyel. (F):)
Ott is felvettelek, ott jobban tudunk dumcsizni mint itt, szerintem;);)
Clarica 13 évvel ezelőtt
msn: Clarica tytanilla2@freemail.hu
Clarica 13 évvel ezelőtt
Igen, van kamerám és mikrofonom is, a szülinapom 09 28. valamiért rosszul írták fel, megnéztem én jól töltöttem ki az adatlapot, Nagyon szeretnek,így is amolyen lettem ezért vagyok rájuk büszke a szeretetemen felül is. Megyek megint megnézem a képeket.
Nézg meg töltöttem fel még képeket. Szépa családod, aranyosak a srácok, büszke nagyi vagy látom.:):) Rajt vagy te az msn-en. ????:O
Clarica 13 évvel ezelőtt
Csak amit a Stry-ban láttam Csala Zsuzsáról, azt tudom, de nagyon bízom benne, hogy ez végre talán segít, remélem itt nem lesz akadály a pajzsmirigyem, mert a 90 naposnál az.;)
Clarica 13 évvel ezelőtt
Már vissza is igazoltalak, képek lefigyelve.(F)
Clarica 13 évvel ezelőtt
Megyek megnézem, nekem sok képem van fent, majd nézd meg(F)(F)(F)
Ismered ezt a teát, vagy hallottál róla valamit ???
Megtaláltalak és bejelöltelek.:D
Clarica 13 évvel ezelőtt
A lányaim 38 ill 27 évesek, /Ő halmozottan fogyatékos/ az uncsik 12, 11, 4 évesek, a 11éves a fiú.(F)
Clarica 13 évvel ezelőtt
Írd be a keresőbe hogy Clarica ki fog adni(F)
Szia Clarica ! Én 52 vagyok, Szombathelyen élek, két fiam van 26 és 24 évesek. A Myvipen is rajta vagyok , ha gondolod megkereshetjük ott is egymást. Ja nekem + 25 kg-m van. Ha gondolod, mond meg holtalállak és bejelöllek. (F)(F)
Clarica 13 évvel ezelőtt
Sziasztok Lányok!. Sajnos nem vagyok iwiw tag, de a MyVip-en rajta vagyok. Már írtam, hogy 35gk a feleslegem, 60 éves vagyok Madarason lakom / Bajához közel/ Van 2 lányom és 3 uncsim,2lány egy fiú. A tea neve biztosan Natúr varázs.
oilocska 13 évvel ezelőtt
Mellesleg keresem lelki társaimat, akik hasonló étkezési zavarral küzdenek (bulímia, farkasétvágy, stb), hogy közös erővel sikerüljön legyőzni ezt a lelki betegséget. Örülnék ha írnátok nekem sztorikat, és elmondanátok, hogyan gyógyultatok meg, vagy éppen mi az, amivel roncsoljátok a lelketeket,, testi egészségeteket. Üdv. oilocska ;)
oilocska 13 évvel ezelőtt
Sziasztok! Én teljesen új vagyok a mindmegettén, de úgy gondolom megosztom a tapasztalataimat. Jelenleg 5 napja folyamatosan kajcsizom valamit, nem bírom megállni, de ez azért van, mert teljesen kimerített a sziget és ha nem vagyok teljesen kiegyensúlyozott, egybűl a hűtő a legjobb barátom. No de teák: én már kijártam a poklok poklát és még most sem másztam ki belőle...sajnos. Ha nem ismertem volna meg ezeket a teákat, akkor talán semmi bajom nem lenne . Kezdődött egy gyümölcsízű fogyiteával, aztán olyan túlzásba vittem a koplalást mellette, meg a sportolást, hogy persze, h pikk-pakk lefogytam 49 kilóra (most55 vagyok:( ), aztán, hogy ne sanyargassam magam, de azért ne is hízzak meg mellette, aztán elkezdem külön használni a hatóanyagokat: kutyabengekéreg és szennalevél (a keverékétől többször rókáztam is), ami persze a tökéletes hashajtó (akinek székrekedése van, az használhatja nyugodtan, de max. egy hétig, persze csak az egyiket). Én persze ezt a túlzott evés ellen ittam, sokszor több litert is belőle (jó rossz ízűek), magyarul ez már bulímia. Aztán jött a csoda mályvatea: napi 2 filter este. Garantáltan nem mész suliba vagy dolgozni másnap, és ne csodálkozz, hogy nem alszol egész éjjel a hascsikorgástól, mintha az alien akarna kitörni belőled. Elég kellemetlen érzés. Úgyhogy iygekszen agyilag rettentően koncentrálni, hogy ne essek bele megint bele a csávába: rettenetesen félek, hogy elhízom, alapjában véve egészségesen táplálkozom, de vannak pillanatok, amikor átesem a ló túloldalára, aztán bumm... és akkor jön a tea... hascsikarás, mégrosszabb kedv... Tehát figyeljetek oda inkább magatokra. Tudom, hogy a ropi, vagy éppen fehérkenyér, keksz, anyu finom fősztje csábító, de ha fogyni akarunk ezeket kerüljük, vagy nagyon ritkán és csak egy-egy falatkát együnk belőle. Sétáljunk jó sokat (akár a kutyóval, vagy a barátnőiddel, járj el sokat szórakozni, táncolni. Nem mindig a cicababákkal való ugrabugri a megoldás-bár én imádok aerobicozni, de ez engem is feszélyez) és egyetek egy valag gyümit (főleg nyáron) és sok lecsót, salit, halat!!!!!!!! Mindenből lehet egészséges ételt csinálni, ami ráadásul isteni is, mert egy jó nehéz kajától jó nehéz napod is lesz, aztán csodálkozol,. hogy miért vagyolyan levert. Talán csak nem attól, hogy az emésztőrendszered megállásnélkül dolgozik????? Na jó abba hagyom az irkálást. Holnaptól kicserélődöm én is és újra friss és üde leszek, nyomulok a bringámmal, irány a természet!!!!!!!!

Magazin