Keress receptre vagy hozzávalóra
Recept feltöltés

Hozzászólás előzmény

Korábbi Hozzászólás

hitildike 13 évvel ezelőtt
Szia Lilian.Bocsi ,hogy elhanyagoltam ezt a topicot de annyira nem láttam érdeklődést iránta,hogy jó ideje felé sem néztem.Most fedeztem fel,hogy van (új)hozzászólás.Zárójelben az új mert még tavaly írtad:):):):)Nos ezt a családoddal tényleg nehéz lesz megszoktatnod.Gondolom azóta már elkezdtél dolgozni akkor hiába adnék tanácsot.Ismernem kéne gyermekeid elfoglaltságát.Mennyire önállóak ha Te nem vagy otthon.Mikrózás,félkész étel befejezés:Ez alatt a Te általad odakészítettekre gondolok.Véletlenűl sem a bolti fagyasztóból kikap,otthon bevág,megint kikap,mikró,egyéb.Milyen lenne 7-végéd,mennyire segít be a család?No akármennyire kipárnáztad életüket azt is meg kell értsék ha változás áll be.Ha önös érdekből mennél (karriervágy)akkor is bekellene segítsenek.Én sokáig házi koszton tartottam a családot megszoktuk.Történt 1x váltás,maszek lettem,.No éjjel nappal bolt ,árú beszerzés,még sokszor 7-végén is.Befizettünk egy közeli étterembe.Sajna 1 hónapra kellett előre.Ne tudd meg annyi kaját umbuldáltam vagy borítottam ki.Akkor ráálltam a 7-végi főzésre amit lehet fagyasztani.Pörkölt nagyon hálás dolog ezerféle képpen el lehet dugicolni a kajákban.Palacsinta,rakott züldség félék, gulyás stbNo ezalatt ne azt értsd,hogy csak azt ettünk ez csak 1 tipp volt.Abban az időben a húst is panírozva fagysztottam.Fasírotott kigombócólva,sültek saját zsírban.Ezalatt ne azt értsd,hogy átfőztem a 7-végét.Amit főztem azt mind dupláját az addiginál.Fagysztómnál leltár füzet,amit kivettem lehúztam.Ha nem tudtam mit ennénk leltár olvasás volt,vagy ez van alapon.Előbb utóbb utól éred magad,nem kell az egész pihenő napot a konyhában tölteni.No egyenlöre ennyi tippem volt.Üdvözöllek Ildikó.:O:O:O:O:O

Válasz

szhlili 13 évvel ezelőtt
Ildikó! az a szomorú arcocska a végére nem tudom hogy került, valamit elütöttem , de nagyon. Az is virág akart lenni.... Bocsi! Lilian

Magazin